PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ZAK

ZAK

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Produkcja RSM również w Kędzierzynie

  W ciągu 3-4 lat w kędzierzyńskich zakładach Grupy Azoty rozpocznie się produkcja RSM. To drugi zakład w Polsce, który rozpocznie produkcję tego nawozu. Produkcja RSM to także dowód na przeobrażenie w polskim rolnictwie.

 • W ZAK doszło do rozszczelnienia instalacji amoniaku

  Na terenie zakładów chemicznych Grupy Azoty ZAK S.A. w Kędzierzynie-Koźlu we wtorek doszło do rozszczelnienia instalacji amoniaku i pożaru - podał dyżurny straży pożarnej w Opolu. Sytuacja jest już opanowana. Nikomu nic się nie stało.

  0
 • Utrzymana licencja na AdBlue

  Lipiec to miesiąc udany dla produktów Grupy Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. W ubiegłym miesiącu Spóła uzyskała przedłużony certyfikat koszerności oraz utrzymaliśmy licencję na certyfikowany produkt AdBlue – podaje spółka.

  0
 • 65 lat Grupy Azoty ZAK S.A.

  Kędzierzyńskie zakłady azotowe powstały na terenie zniszczonej działaniami wojennymi niemieckiej fabryki.

  0
 • ZAK wrócił do starej nazwy

  Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ZAK Spółka Akcyjna wyraziło zgodę na dokonanie zmian w statucie ZAK i zmianę nazwy spółki na: "Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn Spółka Akcyjna".

  0
 • ZAK sprzedał jedną ze spółek

  Zarząd ZAK S.A. podpisał umowę sprzedaży udziałów spółki zależnej PTS „AUTOZAK” Sp. z o.o. na rzecz spółki Solidaris.

  0
 • ZAK S.A. nagrodzony

  Miesięcznik „Polish Market” wraz z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk przyznał ZAK S.A. tytuł „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii „Perły Wielkie”.

  0
 • Konsolidacja postępuje

  W związku z trwającym procesem konsolidacji spółek w Grupie Azoty Tarnów nastąpiło połączenie następujących spółek zależnych Polskiego Konsorcjum Chemicznego.

  1
 • Nawozy ze znakiem jakości

  ZAK S.A. otrzymała certyfikat jakości Q dla kolejnych po Kędzierzyńskiej Saletrze Amonowej produktów. Marki nawozowe, w tym Salmag, Saletrzak i Salmag z borem przeszły proces audytu, w którym ocenione zostały pod względem jakości...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

We wsi zmieniają już trzeci komplet maszyn NA SIŁĘ,bo im się nie kalkuluje.. nie mam szwagra na ryczałcie to nie ma co być VATOWCEM

putin

Zasobność ziemi na polu podnosimy nawozami z zewnątrz np. gnojowicą , ja to zrobiłem popiołem z biomasy . Gnojowica a gnojowica to...