PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Zakłady Chemiczne Police

Zakłady Chemiczne Police

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Marże na sprzedaży nawozów zmalały

  Ceny nawozów, spadły a marże na ich produkcji skurczyły się w ciągu roku nawet o połowę. To odbije się na wynikach zakładów w Policach i Puławach - oceniają analitycy.

 • Jarczewski szefem rady nadzorczej Polic

  Podczas wtorkowego NZWA spółki akcjonariusze firmy uzupełnili skład rady nadzorczej firmy. Do rady wszedł Paweł Jarczewski prezes Grupy Azoty, głównego akcjonariusza Polic. Prezes Jarczewski będzie szefem rady nadzorczej zakładu z Polic.

  0
 • „Police” nagrodzone „Zielonym Laurem”

  Ideą konkursu „Zielony Laur” jest nagradzanie przedsiębiorców za proekologiczne działania. W tegorocznej VIII edycji jednym z 12 laureatów zostały Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

  0
 • 50,25 mln zł dywidendy z Polic

  ZWZ Polic zdecydowało o wypłacie w formie dywidendy 50,25 mln zł z zysku za 2012 r., czyli 0,67 zł na akcję - podała spółka w komunikacie.

  1
 • Ubiegły rok był dobry dla Polic

  Zakłady Chemiczne wypracowały w 2012 r. zysk powyżej 115 mln zł. To był dla Polic dobry rok, rok stabilizacji - podsumował w czwartek w Szczecinie wyniki spółki jej wiceprezes Rafał Kuźmiczonek.

 • Police kupiły surowiec za 410 mln zł

  Zakłady Chemiczne Police zawarły umowy z producentami z Białorusi i Szwajcarii na zakup soli potasowej o wartości ok. 410 mln zł - poinformowały służby prasowe spółki.

  3
 • Police sprzedały nawozy za blisko 37 mln zł

  Zakłady Chemiczne w Policach zawarły 17 stycznia 2013 r. umowę z Nitron International Corporation z siedzibą w Greenwich dotyczącą sprzedaży nawozów wieloskładnikowych. Wartość zawartej umowy wynosi 36 935, 84 tys. zł.

  1
 • Wyniki lepsze od oczekiwań

  Wyniki III kwartału świadczą o tym, iż sytuacja Spółki jest stabilna i zdecydowanie lepsza od oczekiwań rynku. Mimo znacznie bardziej niekorzystnych uwarunkowań zewnętrznych niż w 2011, Police osiągnęły dobre wyniki. Zwiększyliśmy o...

  0
 • Ważne zbilansowanie nawożenia

  Uprawiając coraz lepsze odmiany roślin, coraz bardziej doskonałe genetycznie, nie wykorzystamy ich potencjału plonowania bez odpowiedniego nawożenia. Nie osiągniemy oczekiwanego wzrostu plonów nie stosując nawożenia kompleksowo – mówi...

 • Opłacalne inwestycje

  W I połowie 2012 roku Grupa Kapitałowa Azoty Tarnów osiągnęła zysk operacyjny na poziomie 353 mln zł. Przychody firmy to nieco ponad 3,8 mld zł, a zysk netto grupy wyniósł 273 mln zł.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Odgórnie szacowali grad

ikcomas

Pszenica i pszenżyto sprzedane po 700 brutto Jęczmień zaklepany po 680 Cena spada a pośrednicy masowo pozbywają się towaru. Przeliczyli...