PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zalesianie

zalesianie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • ANR: Wyrósł las? Nic się nie stało!

  Agencja Nieruchomości Rolnych interesowała się nieruchomościami i prawidłowo gospodarowała powierzoną jej ziemią rolną, na której wyrósł las - to jedno wynika z udzielonej nam przez agencję odpowiedzi.

 • ARiMR przyjmuje wnioski na pomoc w zalesieniu gruntów

  Od 1 czerwca można składać w biurach powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie wsparcia na zalesienie. Pomoc będzie przysługiwała także na zalesieniu nieużytków. Na posadzenie lasu można uzyskać od 5 tys. zł do 7,6 tys. zł na hektar.

 • ARiMR znów sfinansuje lasy

  Od 1 czerwca do 1 sierpnia 2016 r. biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą przyjmowały wnioski o przyznanie pomocy na "Inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów".

 • Powtarzalna niezgodność w zalesianiu będzie tańsza

  Poziom zmniejszenia, jaki będzie stosowany w przypadku powtarzania się tej samej niezgodności w kolejnych latach realizacji zobowiązania do pielęgnacji wykonanego zalesienia, zostanie obniżony ze współczynnika 10 proc. do 7 proc.

 • Obszary Natura 2000 bez możliwości zalesiania z PROW

  Brak planów zalesieniowych dla wielu obszarów Natura 2000 utrudnia otrzymanie pomocy z PROW na zalesianie – wskazuje Rzecznik Praw Obywatelskich i pyta, na jakim etapie znajduje się obecnie proces tworzenia planów ochrony i planów zadań...

 • 1322 ha do zalesienia

  Zakończyło się przyjmowanie wniosków na zalesianie. Jak informuje ARiMR, odebrano 987 wniosków na posadzenie 1322 ha lasu. Lista beneficjentów zostanie podana do 15 października.

 • Do 17 sierpnia ARiMR przyjmuje wnioski na zalesianie

  Jeszcze do 17 sierpnia br. można składać wnioski o przyznanie wsparcia na zalesienie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Pomoc może być przyznana do powierzchni nie większej niż 20 ha.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@miwigos-chcesz Tybalta w C2 za 900zł?

przem

Koniec Świata to święto ruchome :)