PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zapasy zbóż

zapasy zbóż

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Czy jest szansa na wzrost cen pszenicy?

  Wszystko wskazuje , że presja podaży pszenicy w sezonie 2015/16 na kształtowanie się cen będzie duża. Czy jest szansa na trwalsze odbicie się cen pszenicy z niskiego poziomu?

 • Produkcja zbóż o 5 proc. niższa

  Według raportu Międzynarodowej Rady Zbożowej (IGC) w obecnym sezonie produkcja zbóż (bez ryżu) wyniesie 1 762 mln ton, w ub. sezonie wyniosła 1 850nmln ton.

  0
 • KE: Ceny zbóż spadną wobec obecnych poziomów

  W perspektywie 2022 r. ceny zbóż pozostaną zmienne, ale powinny nieco spaść, także ceny produktów rolnych będą niestabilne, natomiast dochody w rolnictwie będą nadal spadać - przewiduje KE we wstępnym raporcie nt. trendów na rynkach...

 • Zasoby pokryją zapotrzebowanie na zboża

  W 2012 r. import zbóż wzrośnie do 1,6 mln ton wobec 1,5 mln ton rok wcześniej, zaś eksport w tym roku wyniesie 1,8-2,0 mln ton - poinformował Kazimierz Plocke, wiceminister rolnictwa.

 • Rosja nie ograniczy eksportu zboża

  Moskwa nie planuje ograniczenia eksportu zboża. Według rosyjskich władz takie działanie nie poprawiłoby sytuacji na rynku - podała rosyjska agencja informacyjna RIA Nowosti.

  1
 • UE: Więcej pszenicy

  Po obfitych majowych opadach deszczu, odnotowanych w Europie – przede wszystkim z zachodniej jej części - Strategie Grains podwyższyło prognozę tegorocznych zbiorów pszenicy miękkiej w Unii Europejskiej – z 122,7 mln ton do 124,2...

  3


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Rozumiem że teraz trwa licytacja  kto zasieje mniej ale ja już pasuje :D

lokizom

Jakbym miał lepszy siewnik to bym zasial ok.20/m2