PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zezwolenie

zezwolenie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wycinanie drzew po nowemu

  W projekcie nowelizacji ustawy o samorządzie gminnym oraz o zmianie niektórych innych ustaw przedstawiono inne niż obecnie obowiązujące propozycje dotyczące uregulowania kwestii wycinki drzew.

 • Nie ma zgody na soję GMO

  W czerwcu br. Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa Żywności i Pasz zaakceptowała soję GMO 40-3-2 (odporna na herbicyd Glifosat) f-y Monsanto do uprawy w Unii. EFSA oceniła, że nie jest szkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska.

  0
 • W obronie pszczół i zdrowego rozsądku

  Na jakiej podstawie minister rolnictwa dopuszczał do obrotu środki ochrony roślin przez cały 2010 i pół 2011 r.? – próbuje dowiedzieć się przed sądem Tadeusz Kasztelan.

 • Opolskie: W 2012 r. nie będzie upraw maku w regionie

  Rok 2012 będzie kolejnym, w którym na Opolszczyźnie nie będzie upraw maku - poinformował sejmik województwa. Jak wynika z danych Ministerstwa Rolnictwa, jego uprawy od 2005 r. spadły dziesięciokrotnie, a polskich producentów maku wyparli...

  0
 • W warmińsko-mazurskim - ok. 600 wiatraków

  Działacze Stowarzyszenia na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Energii Odnawialnej i Telekomunikacji szacują, że w województwie warmińsko-mazurskim stoi lub w najbliższym czasie stanie 600 wiatraków. To ich zdaniem zbyt dużo.

  0
 • Pierogi z loterii bez karania

  Po trwającym blisko pół roku postępowaniu olsztyńska Izba Celna odstąpiła od karania organizatorów loterii fantowej na wiejskim festynie w Biesowie. Do sądu rejonowego w Olsztynie wpłynął wniosek celników o umorzenie sprawy.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić