PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Zgorzelec

Zgorzelec

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Woda znowu groźna

  Na Dolnym Śląsku rzeki ponownie wystąpiły z brzegów, przekraczając wielokrotnie stan alarmowy. Zalana jest nie tylko Bogatynia i Zgorzelec, ale i okoliczne miejscowości. Poziom wód na szczęście się stopniowo obniża.

  0
 • Wieś w sieci

  Internetyzacja wsi zatacza coraz wieksze kręgo. Otwarto kolejne Centrum Informatyczne w małej miejscowosci. Tym razem w gminie Zgorzelec. Cieszymy się razem z jej mieszkańcami.

  0
 • Reprezentacja Gminy Zgorzelec najlepsza w turnieju

  W Jeżowie Sudeckim odbył się finał dolnośląski Turnieju Samorządów, w ramach VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

  0
 • Zawody konne w Zgorzelcu

  W stajni Kariny Skowron i Mariusza Łupkowskiego w Łagowie odbyły się zawody w skokach przez przeszkody. Była to pierwsza impreza tego typu w powiecie zgorzeleckim.

  0
 • Biesiadowanie w gminie Zgorzelec

  W Gminie Zgorzelec odbyły się kolejne spotkania biesiadne zorganizowane przez Sołtysów i Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu.

  0
 • Gmina Zgorzelec z pomocą gminie Kłomnice

  20 lipca będzie dla części mieszkańców gminy Kłomnice dniem, który już na zawsze pozostanie w ich pamięci. Późnym wieczorem przez tereny gminy przetoczyła się trąba powietrzna.

  0
 • Gmina Zgorzelec trzecia w Polsce

  Gmina Zgorzelec zdobyła w Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej trzecie miejsce w Polsce w kategorii gmin wiejskich. Jest najlepiej sklasyfikowana ze wszystkich dolnośląskich gmin wiejskich.

  0
 • Ranking samorządów 2007

  Utrzymujący się od lat podział na dynamiczną Polskę A i wolniej rosnącą Polskę B widać nawet rankingach. Co roku wśród laureatów najwięcej jest przedstawicieli gmin i miast z południowych województw kraju oraz z Mazowsza. Dolny Śląsk...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...