PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Zgorzelec

Zgorzelec

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Woda znowu groźna

  Na Dolnym Śląsku rzeki ponownie wystąpiły z brzegów, przekraczając wielokrotnie stan alarmowy. Zalana jest nie tylko Bogatynia i Zgorzelec, ale i okoliczne miejscowości. Poziom wód na szczęście się stopniowo obniża.

  0
 • Wieś w sieci

  Internetyzacja wsi zatacza coraz wieksze kręgo. Otwarto kolejne Centrum Informatyczne w małej miejscowosci. Tym razem w gminie Zgorzelec. Cieszymy się razem z jej mieszkańcami.

  0
 • Reprezentacja Gminy Zgorzelec najlepsza w turnieju

  W Jeżowie Sudeckim odbył się finał dolnośląski Turnieju Samorządów, w ramach VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

  0
 • Zawody konne w Zgorzelcu

  W stajni Kariny Skowron i Mariusza Łupkowskiego w Łagowie odbyły się zawody w skokach przez przeszkody. Była to pierwsza impreza tego typu w powiecie zgorzeleckim.

  0
 • Biesiadowanie w gminie Zgorzelec

  W Gminie Zgorzelec odbyły się kolejne spotkania biesiadne zorganizowane przez Sołtysów i Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu.

  0
 • Gmina Zgorzelec z pomocą gminie Kłomnice

  20 lipca będzie dla części mieszkańców gminy Kłomnice dniem, który już na zawsze pozostanie w ich pamięci. Późnym wieczorem przez tereny gminy przetoczyła się trąba powietrzna.

  0
 • Gmina Zgorzelec trzecia w Polsce

  Gmina Zgorzelec zdobyła w Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej trzecie miejsce w Polsce w kategorii gmin wiejskich. Jest najlepiej sklasyfikowana ze wszystkich dolnośląskich gmin wiejskich.

  0
 • Ranking samorządów 2007

  Utrzymujący się od lat podział na dynamiczną Polskę A i wolniej rosnącą Polskę B widać nawet rankingach. Co roku wśród laureatów najwięcej jest przedstawicieli gmin i miast z południowych województw kraju oraz z Mazowsza. Dolny Śląsk...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

W zeszłym roku nie było zimy nic nie ucierpiało,w 2016 troche było trzeba przesiewać

Pola22

Również hoduje karpie:) Przynajmniej jest potem co jeść na wigilii ;)