PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zrównoważone rolnictwo

zrównoważone rolnictwo

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Jak rozumiemy zrównoważone rolnictwo

  Jesienią ubiegłego roku Bayer CropScience i agencja badawcza Kleffmann & Partner przeprowadzili wśród rolników i sadowników „Sondaż bezpieczeństwa – środowisko, agrotechnika, ochrona roślin”.

 • Polska musi mieć własną strategię rozwoju wsi

  Objęcie Polski Wspólną Polityką Rolną nie wystarczy, aby wieś stała się dobrym miejscem dla wszystkich jej mieszkańców, Polska musi wypracować własną strategię rozwoju - powiedzieli we wtorek w Sejmie uczestnicy konferencji...

 • Rolnicy zaangażowani w badania i rozwój

  Europejskich rolnicy i spółdzielnie mocno zaangażowali się w nowy unijny program pracy w zakresie badań 2014-2015 i zgłaszanie projektów w ramach programu Horyzont 2020 – informuje Copa-Cogeca.

 • TNP stawia na zrównoważony rozwój

  Firma Trouw Nutrition Polska wraz ze swoimi Klientami postanowiła posadzić drzewa, by w ten sposób po raz kolejny uczcić jubileusz 20-lecia istnienia na rynku polskim. Działając wspólnie pozostawili po sobie trwały, pozytywny ślad.

 • Dopracować mineralne nawożenie

  Pracujemy nad testami glebowymi, które pokazałyby rzeczywisty i obecny stan jak wygląda sytuacja zasobności gleb w mikroelementy na terenie naszego kraju. Mamy przekonanie, że nie jest to jeszcze precyzyjnie ustalone – mówiła prof...

 • Produkcja żywności to podstawowy cel rolnictwa

  Aby rozwiązać problem bezpieczeństwa żywnościowego, konieczne jest opracowanie i wdrożenie dostosowanych do danego miejsca, zrównoważonych systemów produkcji rolnej – stwierdzili ministrowie rolnictwa UE podczas targów w Berlinie.

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Aż tak gęsto siejesz ,czy niepowschdziła ?

Daymon

Panowie w piątek mam zamiar kropić od robaczka-Nurelle,bormax,siarczan magnezu i pytanie czy można dać do tego mocznik a jeśli tak to ile?