PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej

Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Polscy sadownicy rozbijani planowo?

  Stosujemy ceny dumpingowe, ratując się przed jeszcze większą katastrofą – powiedział w sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Mirosław Maliszewski. Poseł, kierujący Związkiem Sadowników RP, wskazał na planowe niszczenie...

 • Jaka jest przyszłość polskich jabłek?

  Propozycje cenowe za jabłka przemysłowe oraz rosyjskie embargo na owoce deserowe powoduje, iż perspektywa rentowności produkcji jabłek może być podobna do produkcji truskawek, porzeczek czy wiśni.

 • Jabłko liderem polskiego eksportu

  Pod takim tytułem odbyła się konferencja prasowa ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego i prezesa Związku Sadowników RP Mirosława Maliszewskiego.

 • Tanie maliny i inne owoce miękkie

  Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej wyraził zaniepokojenie w sprawie drastycznego spadku cen skupu owoców maliny i kolejnych gatunków owoców miękkich do przetwórstwa.

 • Kampania sadowników "jedz witaminy i wracaj do zdrowia"

  Jedz witaminy i wracaj do zdrowia" - to kampania Związku Sadowników RP przeprowadzana w dziecięcych szpitalach. Chore dzieci otrzymają świeże warzywa i owoce, a rodzice będą informowani o ich walorach żywieniowych.

  1
 • Rosjanie chętnie kupują polskie jabłka

  Rosjanom smakują polskie jabłka, jest duże zainteresowanie z ich strony importem jabłek z naszego kraju. Najchętniej kupują jabłka odmiany idared - poinformował prezes Związku Sadowników RP, Mirosław Maliszewski.

 • Gradobicia zniszczyły sady

  W niedzielne popołudnie większość regionów kraju nawiedziły gwałtowne burze, nawałnice i grad. Potężne gradobicie w ciągu kilkunastu minut doszczętnie zniszczyło uprawy w okolicach Warki – informuje Związek Sadowników...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Kilka lat się wybierałem na te sierpniowe targi ale już mi przeszło 

jarki

@barts No nie pitol że wierzysz w prognozy pogody  Było całkiem ładnie bezchmurnie i ciepło tylko dość wietrznie  Ja mam...