PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zwierzę na uwięzi

zwierzę na uwięzi

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zwierzętom można pomóc przeżyć mrozy

  Dokarmianie, ocieplanie bud, uchylanie piwnicznych okienek dla kotów albo telefon do odpowiednich służb może w czasie mrozów uratować niejedno zwierzęce życie - przekonuje weterynarz z towarzystwa "Animals".

  1
 • Od 1 stycznia zakaz handlu psami na targowiskach

  Od nowego roku handel psami i kotami poza rejestrowanymi hodowlami będzie nielegalny; zwierząt domowych nie będzie można sprzedawać na targowiskach i na giełdach - 1 stycznia wchodzi w życie nowela ustawy o ochronie zwierząt.

  0
 • Akcja "Zerwijmy łańcuchy" po raz piąty

  Dziennikarze, aktorzy i politycy przykuli się łańcuchami do bud ustawionych na warszawskim Placu Zamkowym w proteście przeciwko niehumanitarnemu trzymaniu psów na łańcuchach. W niedzielę odbył się tam happening "Zerwijmy łańcuchy".

  0
 • Marsz poparcia dla noweli ustawy o ochronie zwierząt

  Kilkaset osób przeszło w czwartek przed Sejm w marszu poparcia dla projektu, który zwiększa kary za znęcanie się nad zwierzętami, zakazuje stałego trzymania psów na łańcuchach, zobowiązuje gminy do opracowania programu opieki nad...

  0
 • Łańcuch 3 m, na 12 godzin

  Poselski projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt wrócił do podkomisji; zdecydowały o tym na wspólnym posiedzeniu komisje sejmowe - poinformował we wtorek Paweł Suski.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.