PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zwrot podatku

zwrot podatku

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Będzie 126 litrów na ha - zdecyduje Sejm

  W porządku dziennym jutrzejszego posiedzenia Sejmu znalazło się rozpatrzenie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

 • Zwrot akcyzy a budżet

  Zwrot akcyzy – przywilej rolników czy zysk dla budżetu? Czy rolnicy są niesłusznie uprzywilejowani, jeśli chodzi o zwrot akcyzy? Taki problem był rozważany w Sejmie.

 • Będzie 126 l na ha?

  Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej zakłada zwiększenie do 126 litrów limitu oleju napędowego zużytego na ha.

 • KRIR: Nie obciążać dodatkowymi opłatami rolników

  KRIR złożyła wniosek do ministra finansów o udzielenie wyczerpującego wyjaśnienia w sprawie opłat skarbowych za potwierdzenie zgodność z oryginałem kserokopii faktur na zakup paliwa dołączanych do wniosków o zwrot podatku akcyzowego...

  1
 • Na zwrot akcyzy są te same środki od kilku lat

  Wiceminister finansów Hanna Majszczyk wyjaśniła w Senacie, że zwiększony zwrot podatku akcyzowego następuje w 2012 roku w wysokości zaplanowanej, ale nie wykorzystanej w latach 2011 r. i 2010.

  2
 • Czy zwrot akcyzy przysługuje dzierżawcy

  Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przysługuje producentom rolnym – osobom fizycznym, osobom prawnym lub jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej, będącym...

  0
 • Zwrot akcyzy nie będzie wyższy

  Poprawki PiS zwiększająca o 1,1 mld zł wydatki Funduszu Pracy na aktywne formy walki z bezrobociem oraz poprawki zwiększające dopłaty do paliwa rolniczego nie zostały przyjęte podczas uchwalania ustawy budżetowej na rok 2012.

  11


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

nie ubezpieczam. co to ta franszyza?

ikcomas

No i właśnie stąd ta niska składka. Rolnicy wprowadzeni w błąd się ubezpieczą bo tanio a jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to guzik dostaną. Z...