PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
zwrot podatku

zwrot podatku

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Będzie 126 litrów na ha - zdecyduje Sejm

  W porządku dziennym jutrzejszego posiedzenia Sejmu znalazło się rozpatrzenie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

 • Zwrot akcyzy a budżet

  Zwrot akcyzy – przywilej rolników czy zysk dla budżetu? Czy rolnicy są niesłusznie uprzywilejowani, jeśli chodzi o zwrot akcyzy? Taki problem był rozważany w Sejmie.

 • Będzie 126 l na ha?

  Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej zakłada zwiększenie do 126 litrów limitu oleju napędowego zużytego na ha.

 • KRIR: Nie obciążać dodatkowymi opłatami rolników

  KRIR złożyła wniosek do ministra finansów o udzielenie wyczerpującego wyjaśnienia w sprawie opłat skarbowych za potwierdzenie zgodność z oryginałem kserokopii faktur na zakup paliwa dołączanych do wniosków o zwrot podatku akcyzowego...

  1
 • Na zwrot akcyzy są te same środki od kilku lat

  Wiceminister finansów Hanna Majszczyk wyjaśniła w Senacie, że zwiększony zwrot podatku akcyzowego następuje w 2012 roku w wysokości zaplanowanej, ale nie wykorzystanej w latach 2011 r. i 2010.

  2
 • Czy zwrot akcyzy przysługuje dzierżawcy

  Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przysługuje producentom rolnym – osobom fizycznym, osobom prawnym lub jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej, będącym...

  0
 • Zwrot akcyzy nie będzie wyższy

  Poprawki PiS zwiększająca o 1,1 mld zł wydatki Funduszu Pracy na aktywne formy walki z bezrobociem oraz poprawki zwiększające dopłaty do paliwa rolniczego nie zostały przyjęte podczas uchwalania ustawy budżetowej na rok 2012.

  11


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Agrofy.pl

Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego czy informacja o dostępności środka ochrony roślin jest dla was istotna przy wyszukiwaniu...

lokizom

A tutaj sypie śnieg od wczoraj. Okolo 10 cm napadalo