PARTNERZY PORTALU

TEMAT NUMERU

Mieszanki zbożowe - polska specjalność

Uprawa mieszanek zbożowych jest bardziej popularna w naszym kraju niż w innych państwach Unii Europejskiej. Siewy mieszane skuteczniej wykorzystują przestrzeń produkcyjną oraz charakteryzują się dobrą produktywnością.agrotechnika

 • Sprawdzamy, czy rzepak przemarzł

  Wiosenna lustracja plantacji rzepaku to moment, w którym należy podjąć decyzję o kontynuowaniu uprawy lub jej zaoraniu. Po styczniowym ataku mrozu stan wielu plantacji jest bardzo niepewny.


technika rolnicza

 • Twarda sztuka

  Rabe Albatros HA 120 IV/80 to oznaczenie jednego z bardziej popularnych modeli pługów firmy Rabe. Narzędzie w wersji 4+ mieliśmy okazję testować jesienią podczas przedsiewnej orki - w bardzo trudnych warunkach.


Ferma - świnie

 • Instalacja wodna również wymaga czyszczenia

  Czyszczenie instalacji do pojenia zwierząt to nie tylko dbałość o higienę chowu, zdrowie świń i ich dobre wyniki produkcyjne. To również działanie, które może w razie kontroli gospodarstwa uchronić stado przed jego blokadą.


prawo

 • Konsekwencje niedopilnowania zwierząt

  Prowadząc gospodarstwo rolne, w skład którego wchodzą zwierzęta hodowlane, należy szczególną uwagę poświęcić nadzorowi nad nimi. Zdarza się, że zwierzęta gospodarskie stają się nieproszonymi uczestnikami ruchu drogowego, co może powodować odpowiedzialność odszkodowawczą po stronie rolnika.


Kontrakty


TU KUPISZ FARMERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

FORUM FARMERA

ukasz

pszenica skagen

ukasz

http://zapodaj.net/ac57b47bc9aab.jpg.html

barts

Ale równina , to po prawej to Twój rzepak ? Padły wszystkie liście? bo coś się ostatnio nie chwalisz nim