PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer nr 9/2011

Farmer nr 9/2011

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


agrotechnika

 • Sencor z Asahi

  Stosowanie herbicydów stało się koniecznością, by produkcja przynosiła wymierne efekty ekonomiczne. Korzyści wynikające z ich stosowania są niezaprzeczalne, jednak mogą również nieść ze sobą pewne zagrożenia, do których można zaliczyć możliwość wystąpienia objawów fitotoksycznej reakcji na niektórych odmianach roślin uprawnych.


technika rolnicza

 • Jak to za Odrą jest

  Czasem współpraca pasjonatów z różnych dziedzin może wydać znakomite owoce. W wyniku połączenia zainteresowań dwóch braci, biochemika i rolnika, powstała w Niemczech firma Schmack Biogas AG.

 • Dyski kontra bębny

  Jeszcze kilka lat temu na polskich łąkach można było spotkać prawie wyłącznie kosiarki bębnowe. Obecnie w sprzedaży większość stanowią maszyny dolnonapędowe. Na co się zdecydować, podpowiadają nasi rozmówcy.

 • Wibrujący rozsiewacz

  Od pewnego czasu na rynku rozsiewaczy dostępna jest nowatorska konstrukcja z wibrująco-szarpiącą-posuwisto-skokowo strugającą podłogą firmy Dexwal. Według producenta to właśnie ten element o bardzo intrygującej nazwie sprawia, że możliwe jest rozsianie każdego rodzaj nawozu, nawet mającego tendencję do zbrylania się. Postanowiliśmy sprawdzić to w praktyce.


polityka rolna

 • W kierunku eko

  Parlament Europejski sprzeciwia się jednolitym ryczałtowym płatnościom bezpośrednim. Zaostrza warunki wydawania pieniędzy w ramach polityk spójności.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

https://www.adama.com/polska/pl/produkty/herbicydy/fox-480-sc.html

jarki

Ja robię tiofanat+tebu z prochlorazem będzie drożej ale pewnie lepiej? Toprex wcześnie to dobre zapobieganie i skracanie oraz temperatura...