PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer nr 23/24/2011

Farmer nr 23/24/2011

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


Technika rolnicza - testy Farmera

 • Zwrotność to jego atut - test Kubota M8540

  Kubota M8540 na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wystarczy jednak krótki pokaz jej możliwości, aby przekonać się, że przynajmniej pod względem zwrotności nie jest to ciągnik pospolity. Zobaczmy, co jeszcze może w nim zaskoczyć.


agrotechnika

 • Wesprzyj azot siarką

  Efektywność nawożenia azotowego zależy od obecności innych składników mineralnych. Do najważniejszych kontrolerów metabolizmu azotu w roślinie należy siarka.


Ferma - świnie

 • Pozwólmy loszkom dojrzeć

  Przez lata prowadzenia produkcji świń w cyklu zamkniętym pan Ryszard Szopa z Janowa w woj. mazowieckim przekonał się, że utrzymanie wysokiego poziomu produkcyjnego i genetycznego stada podstawowego, w dużym stopniu zależy od pochodzenia loszek remontowych, ich wieku i wagi przy włączaniu do rozrodu. Błędy popełnione w tym zakresie, mogą przynieść straty szybciej, niż nam się wydaje.


Ferma - bydło

 • Poprawiają mleczność

  Przez jednych zwany robotem, przez innych wózkiem paszowym, a nawet paszomatem. Jak zwał, tak zwał. Chodzi o niewielkie urządzenie do przygotowywania i zadawania pasz treściwych, poprawiające wydajność, proste w obsłudze, w rozsądnej cenie, a jednak rzadko stosowane przez hodowców.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

FORUM FARMERA

arszczecin

odpowiedz ministra rolnictwa na zapytanie posła Sachajki w sprawie dopłąt bezpośrednich dla kół...

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....