PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer nr 6/2012

Farmer nr 6/2012

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


agrotechnika

 • Apel do COBORU - zaostrzyć kryteria oceny

  Kryteria oceny, jakie obowiązują odnośnie rzepaku, są zbyt liberalne. Zimotrwałość powinna być jedną z najwyżej punktowanych cech, limituje bowiem możliwość ujawnienia się pozostałych.


technika rolnicza

 • Zwijanie na wiele sposobów

  Bogactwo wyboru pras zwijających to czasami także problem w podjęciu decyzji o wyborze tej najbardziej odpowiedniej. Prezentujemy ofertę rynkową czołowych polskich i zagranicznych producentów tych maszyn. Pokazujemy też rozwiązania, na które warto zwrócić większą uwagę.


Ferma - świnie

 • Afrykański pomór świń - realne zagrożenie dla Polski

  Spośród urzędowo zwalczanych chorób świń za najgroźniejszą uznawany jest obecnie afrykański pomór świń (ASF). Dzieje się tak z powodu bardzo niekorzystnej sytuacji epizootycznej w tym zakresie obserwowanej za naszą wschodnią granicą i realnego zagrożenia wystąpienia ognisk choroby w Polsce.


Ferma - krowy

 • Mastitis – początek w zasuszeniu

  Mastitis jest najdroższą i najczęściej występującą chorobą w stadach krów mlecznych. Szacuje się, że kliniczną postacią mastitis objętych jest rocznie 20 do 50 proc. krów w stadzie.


prawo

 • Rolnik do 67. roku życia

  Ustawę o emeryturach z FUS rząd przeprowadził przez Sejm w ciągu dwóch tygodni. Chociaż – jak stwierdził jeden z posłów – tak właściwie to przepchnął ją buciorem.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

FORUM FARMERA

jarki

Dokładnie o tym wcześniej pisałem DPR się kłania  Ludzie myślą że naturę da się oszukać a qq to głupia roślina  Niestety tak...

agromatik

Daje głosy, bierze kasę?