PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Numer 3/2011

Numer 3/2011

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


gorący temat

 • Księgować czy szacować?

  Na tę uchwałę Naczelnego Sądu Administracyjnego w napięciu czekało wielu rolników. Teraz nareszcie mogą odetchnąć z ulgą: normy szacunkowe można było przyjmować do rozliczeń podatku niezależnie od osiąganych dochodów.


agrotechnika

 • Pszenica wiosną

  Duże zainteresowanie producentów pszenicą ozimą zaowocowało najszerzej opracowanym programem ochrony tej rośliny przed zachwaszczeniem. Rolnicy posiadają 135 wariantów zastosowania herbicydów i ich mieszanin. To wysoka liczba, ale należy mieć na uwadze, że dużo kombinacji posiada taki sam skład chemiczny.

 • Ring chemiczny

  Firmom chemicznym coraz trudniej jest pozyskać nowe substancje czynne środków ochrony. Dlatego rozwiązaniem na walkę o lepszą skuteczność preparatów może być udoskonalenie ich form użytkowych, tworzenie formulacji.


technika rolnicza

 • Mały wielki sprzęt

  Gdzie ciągnik z ładowaczem nie wjedzie, tam świetnie poradzi sobie mini ładowarka. Te niewielkie maszyny mają jeszcze inne zalety. Jakie? Tego spróbowaliśmy się dowiedzieć od użytkowników trzech maszyn: Avanta 635, Weidemanna 1350 CX 70 i Thalera 2026 KA.


społeczeństwo

 • Małe przetwórstwo – duży problem

  Czy babcia Jadzia może sprzedawać swoje dżemy? Tak po prostu – nie. Ale może postarać się zostać małym przetwórcą „Babcia Jadzia”, poddać się stosownym kontrolom – i już gotowe.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

FORUM FARMERA

jarki

Dnia 11.05.2016 o 23:20, jarki napisał: A ja rozmawiałem z moim handlowcem i po naciskach przyznał że Odżywki to...

jarki

Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest ok  Natomiast tych nowości jeszcze nie...