PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer nr 6/2011

Farmer nr 6/2011

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


agrotechnika

 • Optymalizacja walki z chwastami

  Stosowanie środków ochrony roślin powinno wiązać się ze skutecznością, ale także z bezpieczeństwem aplikacji. Aby zoptymalizować ich działanie trzeba zintegrować metody chemiczne z innymi dostępnymi: biologiczną i agrotechniczną. Jednak i tak najpopularniejsza jest ta chemiczna.


technika rolnicza

 • 5M od kuchni

  Czy dana maszyna jest warta zapłaconych za nią pieniędzy? Tak naprawdę można to sprawdzić dopiero po kilku latach jej użytkowania. Trudno przewidzieć jej niezawodność wcześniej. Jednak wiedząc jak została wyprodukowana, można sobie wyrobić wstępne zdanie o jej jakości.


polityka rolna

 • Rozmowy w Jasionce

  Jedna z najważniejszych debat nad przyszłością Wspólnej Polityki Rolnej odbyła się Jasionce koło Rzeszowa. Nie wiem czy w Polsce odbędzie się jeszcze tak ważna debata – powiedział Artur Balazs, jej organizator. Najważniejsze zobowiązanie spoczywa na ministrze Marku Sawickim, teraz trzeba poszukać kompromisu – dodał Balazs.


interwencja

 • Po powodzi, przed powodzią

  Mieszkańcy okolic rzek obserwują przybór wód, obawiając się wiosennych powodzi. Czy jesteśmy na nie lepiej niż dotąd przygotowani?TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

FORUM FARMERA

lokizom

Patrzac na srednie miesieczne temperatury to od marca do wrzesnia tylko jeden miesiac cieplejszy od tego w poprzednim roku (sierpien). Opady od...

Pałuczanin81

Jakby tak dodać do mojego C-325-na dotarciu po remoncie w Gołańczy-pszczółka,aż miło posłuchać