PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer 85 lat

Farmer 85 lat

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


85 lat Farmera

 • "Farmer" to ludzie, ich wizje i osiągnięcia

  Propozycja napisania tekstu o ludziach "Farmera" ucieszyła mnie i zmobilizowała. 10 lat pracy w piśmie to skarb dobrych wspomnień, nowych doświadczeń zawodowych, czasem potknięć i zmęczenia, zawsze jednak poczucia sensu istnienia pisma, które wyznacza sobie ambitne cele i osiąga sukcesy. Ale czymże jest dziesięć lat wobec 85-lecia?

 • 85 lat tradycji

  Jesteśmy z Wami już 85 lat! - chciałoby się zacząć opowieść o losach "Farmera", ale… czy to na pewno prawda? No bo jacy "my" i jacy "Wy" jesteśmy w tym samym miejscu przez tyle czasu? Przecież to aż 3,4 pokolenia!

 • Produkcja zwierzęca wczoraj, dziś i jutro

  Choć historia udomowienia zwierząt sięga wiele tysięcy lat wstecz, ostatnie dekady przyniosły radykalne zmiany w funkcjonowaniu produkcji zwierzęcej. Jak chów zwierząt będzie wyglądał za następne kilkadziesiąt lat?

 • Wieś nie do poznania

  Redakcja "Farmera" liczy 85 lat. Przeszła w tym czasie szereg transformacji, podobnie jak polskie rolnictwo. Obejmowały one wszystkie jego aspekty - prawo własności ziemi, strukturę upraw, nawożenie oraz hodowlę i nasiennictwo. Ogromnym przeobrażeniom uległ też sposób uprawy gleby. Od przysłowiowego sierpa po kombajn prowadzony z wykorzystaniem sygnału z satelity.

 • Trudne początki międzywojenne - historia rolnictwa: technika

  W ciągu ostatnich dwóch dekad w technice rolniczej dokonała się prawdziwa rewolucja. Skończyła się era starych Ursusów i Bizonów, rolnicy zaczęli przesiadać się do maszyn, które zadziwiają zaawansowaniem technicznym. W tych maszynach nie liczy się tylko wydajność, ale też dbałość o komfort pracy i zdrowie rolnika. A czego oczekiwano od maszyn rolniczych w czasach początków "Farmera"?

 • Idziemy z duchem czasu – osiągnięcia "Farmera"

  85 lat to szmat czasu, w którym zmieniło się wiele, również w prasie rolniczej. "Farmer" zawsze starał się podążać za zmianami w rolnictwie, ale nie tylko. Byliśmy m.in. jednymi z pierwszych, którzy stworzyli internetowy portal informacyjny dla rolników.

 • Poznaj załogę „Farmera”

  Redakcja „Farmera” to nie byle jaki skład fachowców i pasjonatów rolnictwa. Na łamach miesięcznika i na portalu publikują eksperci z zakresu agrotechniki, zootechniki, znawcy techniki rolniczej, gospodarki, przepisów i polityki. Nasza załoga to istna mieszanina temperamentów! Są wśród nas żywiołowe bomby, energetyczne torpedy, ale też spokojni i pełni mrówczego zapału dziennikarze. Tacy, którzy mówią mało i ci, co mogliby przegadać cały dzień, a tematów by nie zabrakło. Mamy entuzjastów motocykli, dziennikarzy z zacięciem literackim, praktyków z własnymi gospodarstwami, a nawet wiolonczelistkę! Z tego osobowościowego tygla powstaje zgrana załoga niebojąca się nowych wyzwań. Zacznijmy jednak, od tych, którzy stoją u steru.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

FORUM FARMERA

arszczecin

Arimr nie ma nic do tego. Gdyby miał ziemię z KOWR można pomieszać, ale tu??? Co arimr obxgodzi omacnica

przem

czy jest możliwość zgłoszenia "sąsiada" np. do ARiMR za zostawienie ścierni QQ do tej pory?  Badyle po 40 cm, istna uczta dla...