PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer 85 lat

Farmer 85 lat

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


85 lat Farmera

 • "Farmer" to ludzie, ich wizje i osiągnięcia

  Propozycja napisania tekstu o ludziach "Farmera" ucieszyła mnie i zmobilizowała. 10 lat pracy w piśmie to skarb dobrych wspomnień, nowych doświadczeń zawodowych, czasem potknięć i zmęczenia, zawsze jednak poczucia sensu istnienia pisma, które wyznacza sobie ambitne cele i osiąga sukcesy. Ale czymże jest dziesięć lat wobec 85-lecia?

 • 85 lat tradycji

  Jesteśmy z Wami już 85 lat! - chciałoby się zacząć opowieść o losach "Farmera", ale… czy to na pewno prawda? No bo jacy "my" i jacy "Wy" jesteśmy w tym samym miejscu przez tyle czasu? Przecież to aż 3,4 pokolenia!

 • Produkcja zwierzęca wczoraj, dziś i jutro

  Choć historia udomowienia zwierząt sięga wiele tysięcy lat wstecz, ostatnie dekady przyniosły radykalne zmiany w funkcjonowaniu produkcji zwierzęcej. Jak chów zwierząt będzie wyglądał za następne kilkadziesiąt lat?

 • Wieś nie do poznania

  Redakcja "Farmera" liczy 85 lat. Przeszła w tym czasie szereg transformacji, podobnie jak polskie rolnictwo. Obejmowały one wszystkie jego aspekty - prawo własności ziemi, strukturę upraw, nawożenie oraz hodowlę i nasiennictwo. Ogromnym przeobrażeniom uległ też sposób uprawy gleby. Od przysłowiowego sierpa po kombajn prowadzony z wykorzystaniem sygnału z satelity.

 • Trudne początki międzywojenne - historia rolnictwa: technika

  W ciągu ostatnich dwóch dekad w technice rolniczej dokonała się prawdziwa rewolucja. Skończyła się era starych Ursusów i Bizonów, rolnicy zaczęli przesiadać się do maszyn, które zadziwiają zaawansowaniem technicznym. W tych maszynach nie liczy się tylko wydajność, ale też dbałość o komfort pracy i zdrowie rolnika. A czego oczekiwano od maszyn rolniczych w czasach początków "Farmera"?

 • Idziemy z duchem czasu – osiągnięcia "Farmera"

  85 lat to szmat czasu, w którym zmieniło się wiele, również w prasie rolniczej. "Farmer" zawsze starał się podążać za zmianami w rolnictwie, ale nie tylko. Byliśmy m.in. jednymi z pierwszych, którzy stworzyli internetowy portal informacyjny dla rolników.

 • Poznaj załogę „Farmera”

  Redakcja „Farmera” to nie byle jaki skład fachowców i pasjonatów rolnictwa. Na łamach miesięcznika i na portalu publikują eksperci z zakresu agrotechniki, zootechniki, znawcy techniki rolniczej, gospodarki, przepisów i polityki. Nasza załoga to istna mieszanina temperamentów! Są wśród nas żywiołowe bomby, energetyczne torpedy, ale też spokojni i pełni mrówczego zapału dziennikarze. Tacy, którzy mówią mało i ci, co mogliby przegadać cały dzień, a tematów by nie zabrakło. Mamy entuzjastów motocykli, dziennikarzy z zacięciem literackim, praktyków z własnymi gospodarstwami, a nawet wiolonczelistkę! Z tego osobowościowego tygla powstaje zgrana załoga niebojąca się nowych wyzwań. Zacznijmy jednak, od tych, którzy stoją u steru.TU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

  • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
  • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm