PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Farmer nr 2/2017

Farmer nr 2/2017

ARCHIWUM WYDAŃPRENUMERATA


TEMAT NUMERU

Jakie nowości, co wciąż popularne? - Nowe odmiany zbóż jarych

Dobór odmiany jest istotnym elementem uprawy każdego gatunku. Nowości wnoszą postęp biologiczny wyrażający się wyższym plonem i większą odpornością. Poprosiliśmy firmy o przedstawienie nowych odmian zbóż jarych przygotowanych na ten sezon wegetacyjny.agrotechnika

 • Łączne stosowanie agrochemikaliów w rzepaku

  W agrotechnice rzepaku coraz częściej stosuje się jednoczesne podawanie preparatów owadobójczych, grzybobójczych i nawozów. Podstawowym powodem takiego działania jest znaczne obniżenie kosztów produkcji.


technika rolnicza

 • Fortschritt T-088 – solidny tandem

  Ciężko znaleźć popularniejszy model używanego, 10-tonowego rozrzutnika od Fortschritt T-088. Mimo, że od początku produkcji minęło już ponad 40 lat, konstrukcja nadal się sprawdza przez co ten model rozrzutników jest bardzo popularny na rynku wtórnym.


Ferma - świnie

 • Możliwości ograniczenia emisji odorów

  Wzrost koncentracji produkcji świń sprawia, że nowoczesnym fermom zazwyczaj towarzyszy emisja dużych ilości odorów, a także pyłów. Niestety są one groźne nie tylko dla zwierząt.


Ferma - żywienie

 • GPS wzbogaci bazę paszową

  Okres zimowy jest dobrą porą na zaplanowanie bazy paszowej dla bydła na kolejny sezon. Jedną z pasz, która może wyeliminować deficyt pasz objętościowych, jest kiszonka z całych roślin zbożowych.


KontraktyTU KUPISZ FARMERA


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...