Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Przez Innowacyjność do Sukcesu po raz VIII - ruszyła rejestracja na nasze konferencje regionalne!

Autor: farmer.pl

Dodano: 06-12-2018 16:25

Miło nam zaprosić rolników na kolejną, VIII edycję regionalnych konferencji „Farmera” – Przez Innowacyjność do Sukcesu.

W tym roku chcemy się z Wami spotkać w 7 lokalizacjach na terenie całej Polski, przy czym w dwóch jednocześnie odbywać się będą konferencje poświęcone produkcji zwierzęcej (woj. kujawsko-pomorskie i podlaskie). W tym roku zmieniamy też nieco zakres tematyczny, przeznaczając więcej czasu na to, co większość rolników najbardziej interesuje, czyli agrotechnikę.

Wybitni eksperci z zakresu agrotechniki będą doradzać, jak wybierać odmiany do siewu. Odpowiemy m.in. na pytania, czym powinna odznaczać się nowoczesna odmiana i na jakie cechy odmian warto zwracać uwagę. Czy lepsze są zachodnie czy jednak te pochodzące z polskich hodowli? Postaramy się też podpowiedzieć, jakie są tajemnice skutecznego oprysku i jak kontrolować te aspekty, by ostatecznie oprysk był maksymalnie skuteczny i efektywny. Szczegółowe porady dla wszystkich tych, którzy chcą zostać mistrzami nawożenia zbóż, udzielane będą z kolei podczas trzeciego wykładu agrotechnicznego. W tej części skupimy się na strategii nawozowej, jaką powinniśmy przyjąć na wiosnę w zbożach. Dowiemy się między innymi, jak prowadzić łan, by maksymalnie wykorzystać potencjał plonowania wybranej odmiany i jednocześnie uzyskać z niej wysokiej jakości ziarno.

Na konferencji nie zabraknie też tematów związanych z techniką rolniczą. Podczas jednego z wykładów zastanowimy się, jakie nowoczesne rozwiązania w ciągnikach i kombajnach są warte dopłaty – co w praktyce dają rolnikowi i czy naprawdę mogą przyczynić się do poprawy komfortu czy wydajności.

Serdeczne zapraszamy do uczestnictwa w naszych konferencjach regionalnych. Dają one możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami i innymi rolnikami, kontaktu z firmami z branży rolnej, poznania nowych produktów i miłego spędzenia czasu.

7 lokalizacji w 7 województwach:

Zamek Gniew, Gniew (woj. pomorskie) – 10 STYCZNIA
Zobacz lokalizację: http://www.zamek-gniew.pl/

Zamek Topacz, Ślęza (woj. dolnośląskie) – 15 STYCZNIA
Zobacz lokalizację: http://www.zamektopacz.pl/

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój, Wieniec Zdrój (woj. kujawsko-pomorskie) – 30 STYCZNIA
Zobacz lokalizację: https://uzdrowisko-wieniec.pl/

Hotel Remes, Opalenica (woj. wielkopolskie) – 1 LUTEGO
Zobacz lokalizację: http://www.hotelremes.pl/

Hotel Artis, Sitaniec k. Zamościa (woj. lubelskie) – 5 LUTEGO
Zobacz lokalizację: http://www.hotelartis.pl/

Dwór Czarneckiego, Porosły-Kolonia k. Białegostoku (woj. podlaskie) – 26 LUTEGO
Zobacz lokalizację: http://www.dworczarneckiego.pl/

Hotel Anders, Stare Jabłonki (woj. warmińsko-mazurskie) – 28 LUTEGO
Zobacz lokalizację: http://www.hotelanders.pl/

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online. Zarejestruj się na tej stronie

Zobacz jak było w tamtym roku na Zamku w Topaczu:

 

 

 

×