- Chcemy aby nasze produkty były dostępne w całej Polsce dlatego obecnie zawarliśmy kilkanaście umów dystrybutorskich i ich liczba cały czas się zwiększa - powiedział Piotr Jeleniewski, prezes Zarządu Broad Gate SA. - Nasza firma dzięki bardzo mocnej pozycji finansowej głównych akcjonariuszy w połączeniu z profesjonalizmem pracowników, jest wiarygodnym, stabilnym oraz solidnym parterem biznesowym dla hurtowych oraz detalicznych odbiorców produktów naftowych – dodał Prezes Zarządu.

Broad Gate S.A. spółka z branży olejów i smarów, która przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect, zwiększa swoją obecność na polskim rynku. Spółka kładzie duży nacisk na dalszy rozwój sieci sprzedaży na krajowym rynku produktów naftowych, jednocześnie planuje akwizycje  i przejęcia spółek prowadzących działalność pokrewną do działalności Spółki w celu osiągnięcia wzrostu poziomu generowanych przychodów.

- Broad Gate S.A jest importerem oleju Kubota produkowanego przez firmę Repsol, zatem wybór tego kontrahenta był dla nas oczywisty. Jestem przekonany, że dzięki oferowaniu firmowych materiałów smarnych Kubota, umocnimy świadomość marki wśród naszych klientów, a wspólnie z firmą Broad Gate S.A zwiększymy sprzedaż olejów marki Kubota – powiedział Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający firmy Marubeni Machinery Distribution Poland Sp. z o.o.

Koncern Kubota działa na świecie już od ponad 100 lat. Został założony w 1890 roku w Japonii, specjalizuje się w produkcji sprzętu rolniczego. Aktualnie Kubota produkuje ciągniki o mocy do 125 KM i prowadzi prace nad dalsze rozszerzeniem poszerzaniem oferowanych mocy silnika.

Produkty Kubota sprzedawane są w ponad 130 krajach na świecie, a koncern zdobył uznanie jednego z liderów w produkcji sprzętu na potrzeby rynku rolniczego i budowlanego, a także w produkcji silników przemysłowych. Liczbę wyprodukowanych przez firmę ciągników rolniczych  szacuje się na ponad 3 milionów egzemplarzy.

źródło: farmer.pl/Magnifico S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!