To niewielka, ale kolejna obniżka hurtowych cen oleju napędowego. Można spodziewać się iż wpłynie ona na korekty cen detalicznych, choć jak zaznaczają przedstawiciele rafinerii, cena cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.


Dzisiaj cena oleju napędowego w PKN Orlen spadła o 2 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern. Obniżka objęła również benzynę Pb95. Wyższa o 4 zł jest z kolei cena benzyny bezołowiowej Super Plus 98.

Ceny hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą teraz: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 145 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 258 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 247 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 427 zł za tysiąc litrów. Hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 2 zł i wynosi 4 tys. 197 zł za tysiąc litrów.

Grupa Lotos obniżyła dzisiaj o 12 zł na tysiąc litrów cenę benzyny bezołowiowej 95 i 95AL, o 3 zł na tysiąc litrów podrożała benzyna bezołowiowa 98. Olej do celów opałowych Lotos Red staniał o 8 zł na tysiąc litrów, a cena oleju napędowego Eurodiesel pozostała niezmieniona.

Podobał się artykuł? Podziel się!