PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Alltech przejął irlandzkiego producenta rozwiązań dla rolnictwa

Alltech przejął irlandzkiego producenta rozwiązań dla rolnictwa Alltech wyraził zgodę na przejęcie firmy Keenan, wiodącego w Irlandii producenta rozwiązań dla rolnictwa. fot. Alltech

Firma Alltech przejęła wiodącego producenta rozwiązań dla rolnictwa w Irlandii, firmę Keenan, która jest już 14 firmą przejętą przez Alltech od 2011 roku na całym świecie.- Grupa Keenan od dawna pozostawała w przyjaznych stosunkach z firmą Alltech. To historia współpracy dwóch wspaniałych irlandzkich firm o globalnej wizji. Jako Irlandczyk jestem zaszczycony, witając Keenan w naszej rodzinie, ponieważ wspólnie możemy dostarczać naszym klientom na całym świecie jeszcze szerszy wachlarz rozwiązań technologicznych i żywieniowych - powiedział dr Pearse Lyons, założyciel i prezes firmy Alltech.

- Dzięki połączeniu wiodącej pozycji firmy Alltech w zakresie badań naukowych oraz mocy produkcyjnych Keenan i jego know-how w zakresie technologii produkcji maszyn rolniczych możemy wpłynąć na podwyższenie wydajności oraz opłacalności gospodarstw rolnych naszych klientów.

 Alltech i Keenan opracowały wspólny plan potencjalnych możliwości rozwoju, który może objąć technologie i programy żywieniowe skoncentrowane na wydajnym wykorzystaniu pasz, utrzymaniu zwierząt w stadzie w najwyższej kondycji, a także zaawansowanym systemie formulacji dawek pokarmowych.

- Dołączenie do Alltech to emocjonująca chwila dla Keenan - stwierdził Alric Blake, dyrektor generalny firmy Alltech.

- Alltech poszukuje nowych kanałów dotarcia do rolników i zapewnienia rozwiązań żywieniowych tym, którzy uzyskują z nich bezpośrednie korzyści, zarówno w produkcji zwierzęcej jak i roślinnej. Nauka i technologia to podstawa wszystkich naszych działań. Ten nowy etap podróży, który odbywamy z firmą Keenan, jeszcze bardziej zwiększa nasze możliwości dostarczania rozwiązań żywieniowych bezpośrednio na fermy.

Siedziba główna firmy Keenan w dalszym ciągu będzie zlokalizowana w Borris (hrabstwo Carlow, Irlandia). Firmy Keenan i Alltech wspólnie zatrudniają 300 osób w Irlandii i niemal 5000 na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • maslak88 2016-05-05 12:33:54
    O, w fabryce Keenana pracują polacy :)
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!