Wyboru nagrodzonych produktów dokonają: grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką rolniczą, a także czytelnicy portalu farmer.pl podczas internetowego głosowania. Udział w konkursie to szansa na promocję produktów wyróżniających się innowacyjnością, dostrzeżenie i docenienie ich przez głównych odbiorców – rolników. Dla producentów to również szansa bliższego poznania potrzeb i preferencji rolników, którzy poprzez głosowanie wyrażają swoje oczekiwania.

Rozdanie nagród nastąpi 19 listopada 2015 r. podczas gali kończącej III konferencję „Farmera” pt. „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”.

Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin i materiału hodowlanego, pasz i dodatków paszowych, budynków inwentarskich i ich wyposażenia, ciągników i maszyn rolniczych oraz programów i urządzeń wspomagających prowadzenie gospodarstwa rolnego. Aby wysłać zgłoszenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go on-line.

Na zgłoszenia czekamy do końca września 2015 r.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Podobał się artykuł? Podziel się!