Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do 13. roku życia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Mały SUPERFARMER".

Odkryj w sobie talent plastyczny i udowodnij, że Twoja wyobraźnia i zamiłowanie do rolnictwa nie znają granic! Weź udział w naszym konkursie i zaprezentuj swoje zainteresowania związane z życiem na wsi. Pracę można przygotować w oparciu o własne doświadczenia, ale także nawiązując do obejrzanych filmów lub przeczytanych książek.

Pomagasz rodzicom? Lubisz przyglądać się ich pracy na wsi, a może jest coś, co najbardziej lubisz robić w gospodarstwie? Podziel się swoimi sukcesami! Format oraz technika prac plastycznych dowolna - może być to rysunek, makieta, obraz, wylejanka i wszystko, to co przyjdzie Ci do głowy.

Oceniane będą pomysłowość, a także staranność i technika wykonania prac.

Do wygrania: za zajęcie I miejsca: tablet Samsung Galaxy Tab E 9,6" Wifi 8GB

Dla autorów pozostałych wyróżnionych prac: gry Farming Simulator, modele ciągnika New Holland, piłki nożne i wiele innych atrakcyjnych upominków!

Prace należy przesłać do 30.09. 2016 r. na adres redakcji: Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa z dopiskiem na kopercie Mały SUPERFARMER.

Uwaga! Prace na odwrocie muszą zawierać podpis:
• imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia
• czytelny podpis opiekuna prawnego,
• adres zamieszkania wraz z numerem telefonu (ewentualnie również adresem e-mail),

W kopercie należy dołączyć również podpisany załącznik (oświadczenie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) opiekuna, znajdziesz go TUTAJ (wydrukuj i uzupełnij, lub przepisz).

Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu.
Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.
Najlepsze prace zostaną opublikowane na łamach jubileuszowego wydania miesięcznika "Farmer", w portalu farmer.pl oraz na naszym profilu na Facebooku
W przypadku niejasności lub pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 550 69 04 lub drogą mailową: agnieszka.krolak@farmer.pl

Szczegóły konkursów w załączonych regulaminach.

Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy!!

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na łamach jubileuszowego wydania miesięcznika "Farmer", w portalu farmer.pl oraz na naszym profilu na Facebooku
Polub nas i śledź informacje o konkursie, kliknij: