Tegoroczna konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym 2015” odbędzie się w nowej, większej przestrzeni konferencyjnej na PGE Narodowy, (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1). Wejście możliwe będzie bramą nr 1 (Aleja Zieleniecka) oraz 6 (ul. Wybrzeże Szczecińskie), poziom -1 GALERIA.

PARKING: Wjazd będzie możliwy bramą nr 6 na poziom -3 (strefa zielona). Parking jest płatny indywidualnie (25zł/dzień). Będzie możliwość parkowania na błoniach przed bramą nr 1.

Wejścia piesze/taxi również od bramy nr 1.

JAK TRAFIĆ - MAPKA

Podczas tegorocznej konferencji tradycyjnie chcielibyśmy poruszyć kilka najważniejszych aspektów prowadzenia działalności rolniczej – m.in. zastanowić się nad przyszłością polskiego rolnictwa w sytuacji dużych wahań cen oraz niestabilności krajowych i zagranicznych rynków rolnych. Jednym z kluczowych tematów poruszanych podczas konferencji będą zagadnienia agrotechniczne. Wysokiej klasy specjaliści podzielą się wiedzą m.in. na temat ochrony i nawożenia roślin w warunkach nowych regulacji prawnych czy też podczas długotrwałych niedoborów wody w glebie.Postaramy się również podpowiedzieć, jak rozsądnie wybierać maszyny rolnicze. W ostatnich latach technika rolnicza zrobiła ogromny krok naprzód, oferując rolnikom szereg nowych technologii. Czy warto w nie inwestować? Czy może zmienić technologię uprawy z orkowej na bezorkową?

Zadbaliśmy o wysoki poziom merytoryczny konferencji i do udziału w spotkaniu zostało zaproszone znamienite grono profesorów, polityków, przedstawicieli biznesu, naukowców i praktyków oraz ekspertów rynku rolnego w Polsce.

Poniżej szczegółowa agenda konferencji

Podobał się artykuł? Podziel się!