PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

„Sposób na sukces” - zgłoszono 56 przedsięwzięć

„Sposób na sukces” - zgłoszono 56 przedsięwzięć

Autor: farmer.pl/MP

Dodano: 06-12-2012 15:44

Tagi:

To już trzynasta edycja konkursu „Sposób na sukces”. Organizatorzy odebrali w tym roku 56 zgłoszeń od osób, które cieszą się ze swojej działalności i chcą się podzielić tą radością z innymi.- Mamy więcej ofert niż w poprzednich latach – mówi Bożenna Łęcka-Mularczyk z CDR w Brwinowie. – Do konkursu zgłosili się w tym roku przedstawiciele wszystkich województw. Najwięcej zgłoszeń odebraliśmy z województwa mazowieckiego – 12, ale dużo jest też zainteresowanych ze świętokrzyskiego, podkarpackiego. Uaktywniły się ODR-y:  poświadczyły wiele ze zgłoszeń, w ubiegłym roku częściej w tej roli występowały gminy.

Przedsięwzięcia zgłoszone do konkursu dotyczą różnych dziedzin: kilka branży szkoleniowo-hotelarskiej, kilka przetwórstwa mięsa, jest tłocznia oleju, przetwórstwo warzyw, zgłosiło się kilka wiosek tematycznych, są spółdzielnie socjalne, usługi transportowe, budowa ogrodów, handel częściami do maszyn rolniczych i środkami ochrony roślin, jest wypiek pieczywa, a nawet park miniatur, chów i hodowla ślimaków, elektrownia.

Jedno ze zgłoszeń dotyczy inicjatywy, która daje pracę nawet 70 osobom, ale cieszy każde – nawet te dające pracę najbliższym.

Patronat honorowy nad konkursem objął w ubiegłym roku prezydent Bronisław Komorowski.

- Po liczbie zgłoszeń widać, że konkurs cieszy się zainteresowaniem i warto go kontynuować – ocenia Bernard Mucha, zastępca dyrektora CDR w Brwinowie. – Każde zgłoszenie jest ciekawe, jest inne. Życzę trafnych wyborów.

Teraz Rada Programowa wykona selekcję zgłoszeń i wybierze nominowanych do nagrody.

"Farmer" jest patronem medialnym konkursu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!