Klasyfikowana na bardzo wysokiej 4 pozycji w kraju wśród wystaw o największej liczbie zwiedzających, ustępuje miejsca jedynie poznańskiej BUDMIE I FARMIE oraz pokazom lotniczym Air Show, współorganizowanym przez Targi Kielce.

Rywaluzje z targami AgroShow w Bednarach. Nasi goście to rolnicy z całego kraju i państw ościennych, kontrahenci, eksperci zajmujący się techniką rolniczą, attache rolni akredytowani w Polsce oraz studenci i uczniowie szkół rolniczych.

Na targach AGROTECH, jak co roku, można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Targi te to okazja do zapoznania się z bogatym asortymentem sprzętu dla rolnictwa. W 2009r. między innymi dzięki Agrotechowi zwiększyliśmy swój udział w krajowym rynku targowym z 22 do 28 procent, a odbyło się to kosztem zmniejszenia udziałów Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku wystawa pobiła rekord popularności – mówi prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń.

W 2010r. nie zabrakło też premier i nowości, a także atrakcji, które przyciągały na stoiska tłumy zwiedzających. Do Kielc na targi AGROTECH z firmą BASF przyjechały „tresowane” karaluchy. Wyjątkowo wypielęgnowane, z chitynowym, niemalże "wypolerowanym" pancerzem owady Blatta orientalis L - z rzędu karaczanów, są własnością Katedry Entomologii Stosowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Na stoisku w specjalnie zaprojektowanym pudełeczku z trzema ewentualnymi drogami wyjścia, były przedmiotem zakładów osób odwiedzających firmę, którą drogę wybierze poszczególny okaz.

Ponadto w pięciu halach i na terenie zewnętrznym zaprezentowano setki najnowocześniejszych urządzeń rolniczych i niemal kosmicznej technologii ciągniki. Wielu znanych firm m.in. John Deere, Ursus, New Holland czy Farmtrac i Polmot Warfama.