PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Audi wjechało w kombajn, zginęła nastolatka

Audi wjechało w kombajn, zginęła nastolatka Audi zderzyło sie czołowo z kombajnem. foto: Policja

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w gminie Skierbieszów (woj. lubelskie).



Wypadek wydarzył się wczoraj po południu, na drodze powiatowej w miejscowości Iłowiec, w powiecie zamojskim. Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy Audi zderzył się z jadącym z naprzeciwka kombajnem zbożowym.

Samochodem kierowała 21-latka. Wraz z nią autem podróżowała 17-letnia pasażerka. Obie na skutek zderzenia zostały poszkodowane i wymagały hospitalizacji. Niestety, 17-latka w wyniku odniesionych obrażeń zmarła tuż po przewiezieniu do szpitala.

Kombajnem kierował 37-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów. Zarówno on, jak i kierująca Audi byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (14)

  • Patologia niech zamilczy na forum 2018-08-10 08:08:45
    Wiem, wiem wieśniaki. Wy siebie bronicie. Tylko winny siebie broni. Wynika, że większość z was jeździ z przyczepionym hederem po drogach. To, że niektórzy mają zezwolenia od starosty nie znaczy, że mają pierwszeństwo na drodze. Patole bronią patologii. Zrobić z tym porządek. Wyjedzie taki kmiot na drogę i myśli, że mu wszystko wolno. Rok temu jeden dostał ode mnie po mordzie. Myślał, że po drzewach będą jeździć, bo on nowym claasem na powiatówkę wyjechał.
    • Kombajnista 2018-08-10 22:14:00
      Ooo widzę że jeszcze Cię trzyma jak spotkaliśmy się na drodze i kozaczyles po pijaku i musiałem Ci mordę skuk. Widzę że ktoś jednak pozbierał to scie rwo:-)
  • andrzej 2018-08-09 16:04:33
    To ile te kobiety jechały.Jest akcja żniwna kombajn porusza się wolno jedzie na kogucie i go nie widać śmiechu warte.
  • jw4819 2018-08-09 13:18:13
    Skoro zderzyła się z czymś co ma znikomą prędkość, to znaczy że zderzyłaby się ze wszystkim co pojawiłoby się w tym miejscu. Gdyby z ciężarówką, to pół biedy. ale mogła skosić osobówkę z kilkoma osobami.
  • Jarek 2018-08-09 10:44:58
    10 minut trwa odpięcie hederu z zaczepieniem wózka, co to w porównaniu do wieczności...
  • prawnik 2018-08-09 09:28:13
    teraz należy wzorowo dojechać tego kombajnistę. Przepisy jasno wskazują, że jeździmy bez hederu. Cwaniaczek myślał, że jest ponad prawem. Milion odszkodowania i skończą się popisy wiejskich mądrych inaczej po drogach.
    • grzesiek 2018-08-10 08:11:13
      całe żniwa jeździ się z zapiętym hedrem. poza tym jak się widzi samochód zjezrza się, ze jest się na swoim pasie lub staje. a przeprasam bardzo kombajnu nie widziała? to jak by był człowiek tym bardziej by go rozjechała
  • Darol 2018-08-08 23:13:28
    No nie wiem czy osoba na podwójnym gazie nie naraża. Kombajnista jeszcze zjedzie z drogi a pijany jedzie nie raz moim pasem i co? Szkoda dziewuchy ale jak myśli się o niebieskich migdałach podczas jazdy to takie są potem skutki. Nie bronie kombajnisty bo teraz i tak wszystko będzie na niego bo jechał z podpiętym hederem ale z drugiej strony jak można w niego wjechać? Będzie stała krowa na drodze która nie powinna tam stać i też w nią wjadę? Życia się już nie wróci ogromną tragedia.
  • +|+ 2018-08-08 20:47:40
    Nie rozumiem jak można zderzyć się z kombajnem? Kilkadziesiąt lat mam prawo jazdy i nigdy nie miałem wypadku. Gdy widzę kombajn lub inną wielką maszynę zwalniam, zjeżdżam na pobocze (kombajniści ze zrozumieniem robią to samo), mijamy się ostrożnie i jadę dalej. Ale gdy się jedzie środkiem drogi 100 na godzinę, to trzeba się liczyć z konsekwencjami.
  • Jarek 2018-08-08 18:29:20
    Kto z hederem na gardzieli wyjeżdża na drogę, naraża innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo bardziej niż osoba na podwojnym gazie... nie te czasy, kiedy bizonem czmyhalo się bokami...