PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Były minister rolnictwa: Zawłaszczają stanowiska

Zaplecze polityczne Platformy Obywatelskiej zawłaszcza stanowiska - powiedział w "Rozmowach pod krawatem" były minister rolnictwa, Artur Balazs – donosi Radio Szczecin.



Na zostawionej w Radiu Szczecin liście nazwisk znajduje się kilkadziesiąt osób. Wśród nich m.in. pracownicy Agencji Nieruchomości Rolnych, urzędu marszałkowskiego i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wszyscy należą też do koła Platformy, którego przewodniczącym jest Jarosław Łojko - szef PO w sejmiku.

Artur Balazs określił to jako upartyjnianie stanowisk:

- Prawie wszystkie osoby wymienione na tej liście są związane z administracją państwową i samorządową, gdzie zajmują ważne stanowiska. Takiego poziomu zawłaszczania państwa nie było od 1989 r.

Szef zachodniopomorskiej PO - Stanisław Gawłowski nie odbiera telefonu. Po południu sprawę skomentuje Jarosław Łojko – zapowiada Radio Szczecin.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (15)

  • ukasz 2013-01-29 16:15:55
    może moskal nielubi sie dzielic i na kalkulatorku sobie obliczył ze za mało by dla niego zostało ha a on przecież taki bidulek
  • rolnik 2013-01-29 14:01:32
    nie zrozumiałeś my chcieliśmy ich wesprzeć ale oni odmówili między innymi Kosmal to co mamy iść na kolanach
  • rol_nik 2013-01-29 13:39:23
    aha, czyli strajkujący w szczecinie MUSZĄ poprosić łaskawie Bydgoszcz, o to, aby się przyłączyła? chcecie się poczuć dowartosciowani? czy robicie łaskę ze się dołączycie? czy szczecin przez 2 miesiące stoi tylko dla siebie? tylko dla zachodniopomorskiego?


    więc Bydzia. dołączysz się?

  • Rolnik 2013-01-29 13:31:02
    Chłopi ze szczecina albo jesteście razem albo nic nie zrobicie Bydgoszcz Wzywa RAZEM A NIE POLITYCZNIE POZDRAWIAM
  • rolnik 2013-01-29 13:26:00
    A Artur Balazs to co nie polityka przecież to on w szeregach Uni wolności był ministrem rolnictwa a teraz co interesiki z władzą dalej Balazs ty jesteś Węgerskim żydem Nie mam nic do uczciwych żydów bo to też naród jak my
    ale dla karierowiczów jak Balazs to tylko Kreminał
  • arszczecin 2013-01-17 21:52:08
    http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/sprawa-polityczna/wideo/170113/9777422
  • kissmy... 2013-01-17 11:57:37
    to, że "urzędnicy" wstępują do PO jeszcze nie jest patologią, jeszcze nie tak dawno będąc członkiem jedynie słusznej partii można było załatwić wszystko, a przynajmniej więcej, ale cały problem polega na tym, iż osoby zatrudniane na kierownicze stanowiska mogą pochodzić wyłącznie z PO/PSL a to już jest nieprofesjonalne, gdyż nie wszystkie urzędy powinny być upolitycznione, a jeszcze gorsze jest to, że awansują i otrzymują podwyżki głównie urzędnicy upartyjnieni z jednoczesnym pokrzywdzeniem pozostałych, gdzie nie docenia się wydajności i jakości pracy lecz układy i tego rodzaju uchybienia należałoby wytrzebić i to nie od góry ale od dołu, zasadniczo to patriotyczna postawa każdego urzędnika i petenta powinna doprowadzić do przeprowadzenia czystek, także kosy na sztorc widły w kieszeń i do powiatu!
  • rudy ukasz 2013-01-17 11:32:28
    PO ZROBI Z WAMI PORZĄDEK WŁADZA ABSOLUTNA DLA RUDEGO
  • kuj-pom 2013-01-17 11:26:50
    U nas też PO obsadza "swoimi " ludźmi wszelkie możliwe stanowiska zwalniając ludzi bezparytjnych którzy pracowali tam od dawna i robili to co do nich należy bez mieszania się do polityki. To niepokojące.
  • kuj-pom 2013-01-17 11:26:20
    U nas też PO obsadza "swoimi " ludźmi wszelkie możliwe stanowiska zwalniając ludzi bezparytjnych którzy pracowali tam od dawna i robili to co do nich należy bez mieszania się do polityki. To niepokojące.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.189.255