PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

CARYX CUP 2014 - eliminacje w kujawsko-pomorskim

Autor: BASF Polska

Dodano: 06-06-2014 13:42

Drużyna Zespołu Szkół w Bielicach najlepsza w województwie kujawsko-pomorskim.Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne w Turnieju CARYXŸ CUP 2014 dla województwa kujawsko-pomorskiego. Zwycięską drużyną okazał się zespół wystawiony przez Zespół Szkół w Bielicach. Miejsce drugie i trzecie, także premiowane grą w wielkim finale, zajęły odpowiednio drużyny reprezentujące Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie oraz Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu.

Najlepszym bramkarzem rozgrywek w województwie kujawsko-pomorskim został wybrany Rafał Bojanowski z drużyny Zespołu Szkół w Gronowie. Natomiast królem strzelców toruńskich eliminacji (5 bramek), a zarazem najlepszym zawodnikiem wybrano reprezentanta drużyny z Golubia-Dobrzynia, Krzysztofa Marcinkowskiego.

Eliminacje odbyły się w poniedziałek, 2 czerwca 2014 r., przy kapryśnej pogodzie, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu. Do zawodów przystąpiły wszystkie drużyny zgłoszone do udziału w imprezie, a rywalizacja była niezwykle zacięta.

W grupie A zmierzyły się ze sobą drużyny reprezentujące szkoły z Golubia-Dobrzynia, Gronowa, Tucholi i Gąsawy. Grupę B stanowiły reprezentacje szkół z Grubna, Bielic, Aleksandrowa Kujawskiego i Przemystki.

Zwycięzcą grupy A została drużyna Zespołu Szkół w Gronowie, a palma pierwszeństwa w grupie B przypadła Zespołowi Szkół w Bielicach. W bezpośrednim starciu o pierwsze miejsce górą była drużyna z Bielic, który w regularnym czasie zremisowała z Gronowem, ale w karnych pokonała przeciwnika 3 : 2. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Golubia-Dobrzynia zdecydowanie zwyciężyła reprezentację Zespołu Szkół w Grubnie w stosunku 6 : 1.

W sumie w eliminacjach Turnieju CARYXŸ CUP 2014 dla województwa kujawsko-pomorskiego rozegrano 28 spotkań, w których padło 71 bramek.

Kolejne eliminacje:
W dniu 3 czerwca odbędą się eliminacje drużyn z Wielkopolski. Eliminacje odbędą się w Szamotułach w Centrum Sportu ul. Sportowa 6, start o godz. 10.00.

Drużyny z Pomorza Zachodniego zmierzą się 4 czerwca w Trzebiatowie, na Stadionie MOSiR ul. Sportowa 19, start o godz. 10.00

Wielki finał: 14 czerwca 2014 r. na stadionie w Szamotułach.

Organizatorem Turnieju jest BASF Polska. Patronaty honorowe nad Turniejem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Anna Mieczkowska. Patronat medialny nad Turniejem CaryxŸ Cup 2014 objął miesięcznik „Farmer - Partner nowoczesnego rolnika" (www.farmer.pl).

Zapraszamy na strony www.caryxcup.pl oraz www.agro.basf.pl, gdzie systematycznie pojawiają się kolejne informacje, związane z przebiegiem Turnieju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!