PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Cztery osoby ranne przez nieoświetlony rozrzutnik

Do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciągnika rolniczego z doczepionym rozrzutnikiem doszło na drodze krajowej nr 63, w okolicach Białej Podlaskiej.



Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 18.30, na DK 63 w miejscowości Małgorzacin, w gminie Wisznice (woj. lubelskie).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki citroen, zamierzał wyprzedzić ciągnik rolniczy, ale zbyt późno zorientował się, że traktor ciągnie nieoświetlony rozrzutnik. Citroen zaczepił o rozrzutnik i znalazł się na przeciwnym pasie ruchu, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały 4 osoby podróżujące samochodami. Ranni trafili do szpitala. Citroenem kierował 36-letni mieszkaniec gminy Wisznice, hondą 66-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, natomiast ciągnikiem rolniczym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (75)

  • dany 2018-10-15 10:03:17
    RRo I to jest najlepsze podsumowanie Ciebie "MYŚLIWI PIJĄ PO POLOWANIU A ROLNICY W CZASIE PRACY" równie dobrze można napisać w drugą stronę. CZY TY RRO JESTEŚ NA POZIOMIE PRZEDSZKOLA? BO TAK SIĘ ZACHOWUJESZ. Kubusiu co się stało? Proszę Pani a Wojtek mnie bił! A a Ty biłeś Wojtka? Nie Proszę Pani ja nie tylko On. CZŁOWIEKU TAK TO SIĘ KAŻDY MOŻE TŁUMACZYĆ MY NIE TYLKO ONI. Jesteś zwykłym prowokatorem i trollem który zniszczył to forum.
  • Sprawiedliwy 2018-10-15 09:39:05
    @Anna i @ Ben Gold mają racje. Nie można osądzać zza klawiatury skoro nie zna się wszystkich faktów. @RRo nie ma racji bo wręcz wymaga od innych aby osądzili rolnika winnym i wsadza go jak sam pisze do więzienia. Ale tak jest jak człowiek nie jest obiektywny i zamiast tak ja Anna czy inni wstrzymać się od osądów woli wydać wyrok zza klawiatury kierowany osobistymi pobudkami uprzedzenia do rolników. Nie wiem czy ktoś zauważył ale @RRo już się gubi w tym co pisze bo co chwilę zmienia zdanie i wycofuje się z tego co wcześniej pisał starając się winę zrzucić na adwersarza wyciągając jego słowa z kontekstu tak jak mu wygodnie. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę a RRo niech tu dalej siedzi i spełnia swoje uzależnienie od komputera.
  • Ben Gold 2018-10-15 08:56:19
    RRo Ty sobie mną gęby nie wycieraj jak Ci pasuje. Nigdzie nie napisałem że ten rolnik jest nie winny. Stwierdziłem tylko że dużo takich wypadków jest powodowanych przez nadmierną prędkość. Tak jak już wcześniej pisałem od tego jest policja która tam była a nie jakiś pseudo myśliwy. Ale i tutaj nie potrafiłeś nic wymyślić od siebie i jak papuga ściągasz po mnie. pseudo rolnik. Lepiej zajmij się tymi myśliwymi którzy zabijają niewinnych ludzi a przykrywają to tylko wypadkiem. Jak masz za mało rozrywki to zapraszam do wojska tam Cie nauczą pokory do ludzi.
  • RRo 2018-10-15 08:50:45
    Do Jacek
    naucz się najpierw, jaka jest różnica między morderstwem, zabójstwem i spowodowaniem wypadku ze skutkiem śmiertelnym, to pogadamy. Na razie nie mamy o czym.

    Ale dziękuje za twoją uwagę i opinię, że 16.000 rolników, którzy posiadają broń myśliwską i uprawnienia do wykonywania polowań, to pijacy i nieroby. Ja miałem trochę inne zdanie, ale jestem teraz przekonany, wiesz lepiej, przecież jesteś rolnikiem.
  • Czytelnik 2018-10-15 07:03:53
    RRo dopiero co pisałeś że wszyscy rolnicy to kasta nietykalna a już zmieniasz zdanie? Ale się kompromitujesz człowieku. Jak udowodniłem Ci twoje kłamstwo że rolnik też odpowiada za swoje czyny nagle zmieniasz zdanie że to dotyczy tylko kilku osób? Chłopie przystań się kompromitować no chyba że lubisz robić z siebie błazna. Widzisz wcale nie jesteś taki mądry za jakiego się uważasz. Ha ha ha ha ha ha
    • RRo 2018-10-15 07:14:48
      nie zmieniam zdania, podałem przykład Benjamina Golda.
      Dotyczy to wszystkich rolników.
      Nie ma ani jednego wpisu, że rolnik jest winien i ma iść do więzienia.
      Ty tego też, czytelniku- rolniku, nie napisałeś.
      . . . napisz proszę: "Rolnicy, ja "czytelnik". jako rolnik potępiam pijanych rolników i tych trzeźwych też, co powodują wypadki drogowe. I trzeba im za karę zabierać traktory, ponieważ na wsi panuje przyzwolenie na pijaństwo”
      . . . wtedy przyznam, że jest jeden sprawiedliwy.
      . . . jak na razie, jesteś w „Kaście Nietykalnych Rolników” opierających pijaństwo rolników.
      • dany 2018-10-15 09:06:21
        Ja potępiam pijanych myśliwych. To jest dopiero NIETYKALNA KASTA której wszystko wolno. Jak to jest że jadą myśliwi kompletnie pijani i bawią się bronią a policja tylko kiwa im głowami i wymieniają się uśmiechami? Dla RRo pewnie to byli rolnicy skoro policja ich nie zatrzymała. Tym to wszystko wolno bo to KASTA NIETYKALNA żadne prawa ich nie obowiązują. Mogą strzelać jak to RRo określił przy świetle księżyca albo światła samochodu tez można wykorzystać. A że jakaś babka przy okazji dostała strzał to co tam na uj tam jechała jak myśliwy to pan nad panami i wszyscy mają mu z drogi schodzić.
      • RRo 2018-10-15 09:30:22
        Do „dany”
        Zgadzam się tobą,
        Potępiam też pijanych myśliwych z bronią, jeżeli z niej korzystają w stanie nietrzeźwym.
        Potępiam tez pijanych rolników, jeżdżących na traktorach.

        Przy świetle księżyca myśliwi strzelają do dzików od 100 lat, i strzelać będą. Tak się poluje.
        Przy świetle sztucznym polować nie wolno (aktualnie w Polsce). Jeżeli ktoś to robi, to jest to uznane za kłusownictwo, do 5 lat.

        Myśliwi od 20 lat tępią polowania pijanych myśliwych, i skutecznie.
        Myśliwi piją na imprezie po polowaniu.

        Rolnicy popierają pijaństwo pośród „swoich”
        Rolnicy piją w czasie pracy.