PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Cztery osoby ranne przez nieoświetlony rozrzutnik

Do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciągnika rolniczego z doczepionym rozrzutnikiem doszło na drodze krajowej nr 63, w okolicach Białej Podlaskiej.



Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 18.30, na DK 63 w miejscowości Małgorzacin, w gminie Wisznice (woj. lubelskie).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki citroen, zamierzał wyprzedzić ciągnik rolniczy, ale zbyt późno zorientował się, że traktor ciągnie nieoświetlony rozrzutnik. Citroen zaczepił o rozrzutnik i znalazł się na przeciwnym pasie ruchu, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały 4 osoby podróżujące samochodami. Ranni trafili do szpitala. Citroenem kierował 36-letni mieszkaniec gminy Wisznice, hondą 66-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, natomiast ciągnikiem rolniczym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (75)

  • dany 2018-10-15 10:03:17
    RRo I to jest najlepsze podsumowanie Ciebie "MYŚLIWI PIJĄ PO POLOWANIU A ROLNICY W CZASIE PRACY" równie dobrze można napisać w drugą stronę. CZY TY RRO JESTEŚ NA POZIOMIE PRZEDSZKOLA? BO TAK SIĘ ZACHOWUJESZ. Kubusiu co się stało? Proszę Pani a Wojtek mnie bił! A a Ty biłeś Wojtka? Nie Proszę Pani ja nie tylko On. CZŁOWIEKU TAK TO SIĘ KAŻDY MOŻE TŁUMACZYĆ MY NIE TYLKO ONI. Jesteś zwykłym prowokatorem i trollem który zniszczył to forum.
  • Sprawiedliwy 2018-10-15 09:39:05
    @Anna i @ Ben Gold mają racje. Nie można osądzać zza klawiatury skoro nie zna się wszystkich faktów. @RRo nie ma racji bo wręcz wymaga od innych aby osądzili rolnika winnym i wsadza go jak sam pisze do więzienia. Ale tak jest jak człowiek nie jest obiektywny i zamiast tak ja Anna czy inni wstrzymać się od osądów woli wydać wyrok zza klawiatury kierowany osobistymi pobudkami uprzedzenia do rolników. Nie wiem czy ktoś zauważył ale @RRo już się gubi w tym co pisze bo co chwilę zmienia zdanie i wycofuje się z tego co wcześniej pisał starając się winę zrzucić na adwersarza wyciągając jego słowa z kontekstu tak jak mu wygodnie. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę a RRo niech tu dalej siedzi i spełnia swoje uzależnienie od komputera.
  • Ben Gold 2018-10-15 08:56:19
    RRo Ty sobie mną gęby nie wycieraj jak Ci pasuje. Nigdzie nie napisałem że ten rolnik jest nie winny. Stwierdziłem tylko że dużo takich wypadków jest powodowanych przez nadmierną prędkość. Tak jak już wcześniej pisałem od tego jest policja która tam była a nie jakiś pseudo myśliwy. Ale i tutaj nie potrafiłeś nic wymyślić od siebie i jak papuga ściągasz po mnie. pseudo rolnik. Lepiej zajmij się tymi myśliwymi którzy zabijają niewinnych ludzi a przykrywają to tylko wypadkiem. Jak masz za mało rozrywki to zapraszam do wojska tam Cie nauczą pokory do ludzi.
  • RRo 2018-10-15 08:50:45
    Do Jacek
    naucz się najpierw, jaka jest różnica między morderstwem, zabójstwem i spowodowaniem wypadku ze skutkiem śmiertelnym, to pogadamy. Na razie nie mamy o czym.

    Ale dziękuje za twoją uwagę i opinię, że 16.000 rolników, którzy posiadają broń myśliwską i uprawnienia do wykonywania polowań, to pijacy i nieroby. Ja miałem trochę inne zdanie, ale jestem teraz przekonany, wiesz lepiej, przecież jesteś rolnikiem.
  • Czytelnik 2018-10-15 07:03:53
    RRo dopiero co pisałeś że wszyscy rolnicy to kasta nietykalna a już zmieniasz zdanie? Ale się kompromitujesz człowieku. Jak udowodniłem Ci twoje kłamstwo że rolnik też odpowiada za swoje czyny nagle zmieniasz zdanie że to dotyczy tylko kilku osób? Chłopie przystań się kompromitować no chyba że lubisz robić z siebie błazna. Widzisz wcale nie jesteś taki mądry za jakiego się uważasz. Ha ha ha ha ha ha
    • RRo 2018-10-15 07:14:48
      nie zmieniam zdania, podałem przykład Benjamina Golda.
      Dotyczy to wszystkich rolników.
      Nie ma ani jednego wpisu, że rolnik jest winien i ma iść do więzienia.
      Ty tego też, czytelniku- rolniku, nie napisałeś.
      . . . napisz proszę: "Rolnicy, ja "czytelnik". jako rolnik potępiam pijanych rolników i tych trzeźwych też, co powodują wypadki drogowe. I trzeba im za karę zabierać traktory, ponieważ na wsi panuje przyzwolenie na pijaństwo”
      . . . wtedy przyznam, że jest jeden sprawiedliwy.
      . . . jak na razie, jesteś w „Kaście Nietykalnych Rolników” opierających pijaństwo rolników.
      • dany 2018-10-15 09:06:21
        Ja potępiam pijanych myśliwych. To jest dopiero NIETYKALNA KASTA której wszystko wolno. Jak to jest że jadą myśliwi kompletnie pijani i bawią się bronią a policja tylko kiwa im głowami i wymieniają się uśmiechami? Dla RRo pewnie to byli rolnicy skoro policja ich nie zatrzymała. Tym to wszystko wolno bo to KASTA NIETYKALNA żadne prawa ich nie obowiązują. Mogą strzelać jak to RRo określił przy świetle księżyca albo światła samochodu tez można wykorzystać. A że jakaś babka przy okazji dostała strzał to co tam na uj tam jechała jak myśliwy to pan nad panami i wszyscy mają mu z drogi schodzić.
      • RRo 2018-10-15 09:30:22
        Do „dany”
        Zgadzam się tobą,
        Potępiam też pijanych myśliwych z bronią, jeżeli z niej korzystają w stanie nietrzeźwym.
        Potępiam tez pijanych rolników, jeżdżących na traktorach.

        Przy świetle księżyca myśliwi strzelają do dzików od 100 lat, i strzelać będą. Tak się poluje.
        Przy świetle sztucznym polować nie wolno (aktualnie w Polsce). Jeżeli ktoś to robi, to jest to uznane za kłusownictwo, do 5 lat.

        Myśliwi od 20 lat tępią polowania pijanych myśliwych, i skutecznie.
        Myśliwi piją na imprezie po polowaniu.

        Rolnicy popierają pijaństwo pośród „swoich”
        Rolnicy piją w czasie pracy.
  • Obserwator 2018-10-14 22:29:57
    Czy pisanie na rolników "Kasta nietykalna" jest ok? Albo że są "jak dzieci" " wycierają podłogę rękawami" " są mięsem wyborczym""nie mają swojego zdania tylko każdy poklepuje ich po plecach" to tylko trolle tak piszą.
    • RRo 2018-10-14 22:56:41
      Poprawnie jest- „Rolnicy-Kasta Nietykalnych”. Tak, to jest OK.
      cokolwiek rolnik by nie zrobił, jakiekolwiek prawo go ogranicza, to rolnika nie dotyczy.
      Jest Nietykalny.
      A inni rolnicy z całkowitym pobłażaniem i przyzwoleniem się podpisują „ależ to tylko dowcip taki, popił sobie chłop, bo piątek i tylko traktorem po drugą flaszkę pojechał, a że dwie osoby zabite? Oj tam, u nas na wsi tak już jest.

      . . . politycy rozgrywają rolników jak dzieci. Obiecają i nie dają.. Rolnicy są potrzebni politykom tylko jako mięso wyborcze. Tak, potwierdzam.

      Co do „wycierania kolanami kurzu w kruchcie” nie mój tekst, i uważam, że jest bardzo zły.
      Bardzo zły
      • Czytelnik 2018-10-14 23:29:28
        RRo w jakim celu wypisujesz te głupoty i kłamstwa? Rolnik nie jest nietykalny jak piszesz. U nas jechał z hederem wjechał mu pijany i teraz kombajnista siedzi w więzieniu. Innemu wjechał motocyklista w przyczepę i też siedzi. A Ty wypisujesz brednie że rolnikow żadne przepisy nie obowiązują kto ma Ci w to uwierzyć? Rolnik jest tak samo karany na drodze jak inni na jakim świecie Ty żyjesz?
      • RRo 2018-10-14 23:53:34
        do Czytelnik:
        Kasta Nietykalnych oznacza, że wszyscy inni rolnicy, przykładowo tutaj Benjamin Gold, ABC, starają się zrzucić winę na 4 osoby w szpitalu, że spowodowały wypadek, że to piraci drogowi… i co tam jeszcze chcesz.
        Pijany rolnik zabije człowieka – Kasta Nietykalnych powie, że człowiek popełnił samobójstwo.
        Znajdź mi choć jeden wpis, gdzie przedstawiciel Kasty Nietykalnych, rolnik napisze: Tak, to Rolnik winien, powinien iść do więzienia.
        To jest właśnie Kasta Nietykalnych Rolników- nigdy nie przyznają, że Rolnik jest winien.
        . . .przykład:
        Ben Gold 2018-10-13 19:58:45
        „Największa przyczyną takich wypadków jest prędkość i wyprzedzanie na trzeciego. Bo po cóż zwalniać przed jadącym z przodu ciągnikiem jak można go wyprzedzać i jakoś to będzie.”
      • jacek 2018-10-15 07:49:02
        A co powiedzieć o myśliwych którzy nie odpowiadają nawet za morderstwo? Jak myśliwy zamorduje człowieka to nie jest to morderstwo tylko "wypadek podczas polowania" i kończy się na wyroku w zawiasach... Paranoja.... Ale cóż nie od dziś wiadomo, kto do tych kół należy.... Ręka rękę myje...
      • Anna 2018-10-15 07:52:32
        Nietykalni jesteśmy, każdy rolnik jeśli dopuści się wykroczenia drogowego, podlega karze, a w tym wypadku, prawda jest taka iż jak już wcześniej pisalam, szkoda że nie miał oświetlenia przy rozrzutniku, a osoba kierująca autem też nie jest bez winy, bo rolnik jechał i za wolno jedzie, a nie jest napisane czy miał wogole prawo wyprzedzać,,, ,, zawód który wcześniej wykonywałam to PIGULA, i co niektórym przydał by się zastrzyk na poprawę humoru,,, piszę to żartobliwie,
  • Michał 2018-10-14 22:27:28
    Wątek o wypadku na DK, Ale komentarze o łowiectwie.
    Takie rzeczy tylko na farmer.pl
    To jest straszne, co ma piernik do wiatraka?
  • RRo 2018-10-14 22:15:51
    Cześć Yugo,
    Ludzie są różni- pośród rolników są bandyci i pośród myśliwych też.
    Rolnicy- Kasta Nietykalnych- wrzucają myśliwych do jednego wora- ubecy i bandyci.
    Rolnicy nie widzą, że mają ponad 16.000 swoich rolnych myśliwych- rolników, ubeków i bandytów.
    Wór jest wspólny.
    Szyderstwa i obelgi pod adresem myśliwych to normalka, ale rolnicy i myśliwi mają z całą pewnością wspólny mianownik- normalne, zdrowe, racjonalne podejście do zwierząt i normalne relacje ze zwierzętami, szacunek i dobre uczucia. Dbają o zwierzęta, o ich dobrostan. Raczej szukam wspólnych mianowników.

    . . . .Wybacz, ale status społeczny tu nie ma nic do rzeczy.

    Rozmowy z rolnikami są bardzo ciekawe, choć często wnioski smutne.

    Na wiosnę tego roku, gdy była dyskusja o odszkodowaniach, to hasłem Kasty Nietykalnych było „nie będzie mi myśliwy swoich dzików na moim polu pasał”. Powoli jednak do rolników dociera, że dziki są rządowe, a rząd pozamiatał rolnikami jak małymi dziećmi i 3 razy zmieniał ustawę „prawo łowieckie”, aby zostało, jak było. Kowalczyk obiecywał, nic nie dał i jeszcze zabrał Lasom Państwowym 12 milionów i bezsensownie wydał na ODR.
    Pokazał rolnikom cukierek a potem zabrał. I co? Nic, jak to dzieci. Uwierzą kolejnym politykom.

    Ja walczę z pijaństwem u rolników, które zagraża innym ludziom, z „Kastą Nietykalnych”. Piętnuje też każdy występek myśliwych.

    Mnie forumowicze jak CCC, Jańcio, bamber, Bosak, obrazić nie mogą. Bosak w komentarzu do artykułu „Myśliwi postrzelili kierowcę” pisał do mnie . „za dużo tu nie podskakuj bo już z kumplami jednego takiego cwaniaczka w ambonie w nocy doszliśmy że ma teraz uraz do ambony. Wiem wiem dalej będziesz tutaj cwaniakował zza klawiatury. Tamten też był mądry w pysku z bronią. W nocy na ambonie już taki mądry sam nie był.”
  • Yugo 2018-10-14 21:37:20
    Zalogowałem się na Farmer pl. ponieważ nie mogłem ścierpieć szyderczych słów pod adresem myśliwych.
    W tym okresie trwała debata nad nowym prawem łowieckim, była więc okazja aby ...dołożyć.
    W grudniu ubiegłego roku ukazał się artykuł pani Marzeny Pokory - Kalinowskiej
    pt. Sarna zrobiła szkodę, pisz na Berdyczów, tym samym puściła w świat przekaz i sugestię już w samym tytule że myśliwi to kombinatorzy i krętacze i odmawiają wypłacenia odszkodowania, tymczasem w toku dyskusji okazało się że młoda rolniczka sama sobie winna i próbowała wyłudzić odszkodowanie od koła.
    Ale komentarze były pełne szyderstw pod adresem myśliwych.

    Niby dlaczego ja i moja żona która też poluje od 40 lat jesteśmy na łamach Farmer.pl wyzywani a redakcji ....w to graj i nie usuwają obelżywych tekstów.

    Życzę wam wszystkim drodzy internauci i również redakcji Farmer.pl abyście osiągnęli w życiu tak wysoki status zawodowy jak i społeczny jaki my osiągnęliśmy, tylko że wy w dyskusjach z braku argumentów sięgacie po wulgaryzmy.
    Należy zauważyć i można przeczytać wszystkie moje posty, że w stosunku do innych nigdy nie użyłem niecenzuralnego lub agresywnego słowa.
    RRo,... również nie używa słów obelżywych a mimo to jego adwersarze są w stosunku do niego agresywni.
    RRo i ja Yugo gdy zaczęliśmy tu na farmer.pl pisać, ton niektórych zapalczywych internautów trochę przygasł i o to nam chodziło, taki był nasz cel.
    Nie jesteśmy trollami tylko normalnymi obywatelami, których nie wolno bezpodstawnie obrażać i wyzywać.


    • Edek 2018-10-14 21:47:50
      Wystarczy poczytać wasze komentarze jak to nikogo nie obrażacie. Jesteście aniołami.
    • Jańcio 2018-10-14 21:53:07
      "ton niektórych zapalczywych internautów trochę przygasł"

      Bo jak ktoś jest tak nawiedzony, to lepiej dać mu się wyżalić, wypłakać i pokazać swoją myśliwską arcywszechwspaniałość. Dzieciom tak niewiele potrzeba do szczęścia, wam również.
    • Rolas 2018-10-14 22:08:06
      Z tego co ja zauważyłem przeważnie jak jakiś rolnik coś skomentuje to zawsze Wy się przyczepianie starając się mu udowodnić jaki jest głupi a jacy Wy mądrzy. Wystarczy przesledzic komentarze nawet tutaj. Pewnie spotkała Was jakaś trauma w życiu ale pod zły adres kierujecie swoje żale względem nieznanych ludzi. Ale rozumiem to już Bezsilność.
  • Daro 2018-10-14 19:54:19
    Młody kierowca trochę narozrabiał brak świateł po zmierzchu dlatego ja zawsze wolę jechać wolniej na wypadek takich sytuacji. Nie tak jak @RRo czy @Yugo którzy wolą pędzić autem i rozbijać swoje "mądre głowy" na rozrzutniku byle tylko mieć rację że ten nie miał świateł i jest winny. Co mi po tym? Lepiej pojadę wolno bo drogi nasze jakie są każdy widzi a sprzęt coraz większy.
    • RRo 2018-10-14 20:50:07
      I to jest właśnie przykład pobłażania dla „Kasty nietykalnych rolników”.
      . . . .„młody trochę narozrabiał”…
      oczywiście Kasta Nietykalnych „rolnik Daro” zaczyna swoje szkolenie:

      . . .„nie przejmuj się, młody, tylko 4 osoby w szpitalu, otarły się o śmierć, ale się wyliżą.
      tylko ta baba miała zdartą skórę z twarzy, a temu gościowi dłoń oderwało, ale została mu jeszcze druga.
      . . .nie przejmuj się, młody. tylko troszkę narozrabiałeś.

      A co tam, to jakieś chamy z miasta w osobówkach.
      A tak do rzeczy – obornik rozrzuciłeś?

      . . . nie przejmuj się młody, sędzia w Białej Podlaskiej nasz człowiek, on tutejszy, z Komarówki Podlaskiej. Jego żona u nas za nauczycielkę robi, załatwi się.

      A tak do rzeczy – rozrzutnik da się naprawić do środy?
      • Jańcio 2018-10-14 21:06:16
        Jak w wyborczej piszą o wypadku rolnika, to też komentujesz?
      • Daro 2018-10-14 21:12:13
        RRo gdzie to ja pisałem że jestem rolnikiem? Przedstawiłem się jako potencjalny kierowca auta. Ty już widać masz jakieś omamy z tymi rolnikami. Po prostu uważam na drodze sam dla siebie a Ty rozbijaj dalej swoją "mądra głowę" o różne maszyny rolnicze dalej. A jak bardzo narozrabial nie wiem bo nie było mnie tam dlatego napisalem że trochę narozrabial tak w przenośni ale tacy jak Ty widać jak nie mają czarno na białym napisane to nie wiele mogą zrozumieć;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)