VI Leśny Rajd Rowerowy Szlakiem Naszyjnik Północy
Wszystkich, którzy chcą spędzić pierwszy wrześniowy weekend na łonie natury i w miłym towarzystwie, zapraszamy do wzięcia udziału w VI Leśnym Rajdzie Rowerowym Szlakiem Naszyjnik Północy. W sobotę 6 września o godzinie 9.00 z pięciu nadleśnictw: Lipka, Złotów, Okonek, Jastrowie, Zdrojowa Góra (z Piły) wyruszą miłośnicy rowerów, aby spotkać się na mecie w miejscowości Krępsk, gdzie na uczestników czeka wiele dalszych atrakcji.


Zapraszamy na Dni Winobrania i Bociana w Wińsku 6 -7 września
Pierwszy weekend września w Gminie Wińsko to okazja do wspólnej zabawy na Dniach Winobrania i Bociana. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji: turnieje sportowe, pokazy ratownictwa, występy artystyczne, a także stoika dla amatorów nie tylko wina. Cenne nagrody przewidziane są dla zwycięzców „Biegu po winne grono” oraz konkursu na "Najlepszy Regionalny Produkt Żywnościowy z wykorzystaniem winogron".


II Małopolskie Święto Warzyw – 7 września

Atrakcyjne spędzanie czasu zapewniają organizatorzy uczestnikom podczas II Małopolskiego Święta Warzyw. Impreza organizowana w ramach Dni Partnerstwa Lokalnego 2008 to świetna okazja do spróbowania lokalnych przysmaków. W programie przewidziano również występy artystyczne, konkursy z nagrodami, karaoke oraz zabawę taneczną i wiele innych atrakcji.


7 września – Święto Jarzębiny w Krzywaczce

Grupa Partnerska Beskidek oraz Karczma w Krzywaczce zapraszają 7 września do wspólnej biesiady podczas Święta Jarzębiny. Jest to kolejna impreza zorganizowana w ramach Dni Partnerstwa Lokalnego. W czasie Święta amatorzy domowych przetworów będą mogli spróbować soków, dżemów i powideł, także tych zrobionych z jarzębiny. Nie zabraknie muzyki, tańców i pieśni ludowych, które przywołają atmosferę dawnych spotkań biesiadnych.


Więcej informacji o Dniach Partnerstwa na stronie www.dnipartnerstwa.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!