PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Dwóch pijanych i traktor do góry kołami

Dwóch pijanych i traktor do góry kołami Do kolizji doszło w gminie Łaziska na Lubelszczyźnie foto: Policja

Policjanci, którzy pojechali na miejsce wypadku w powiecie opolskim (woj. lubelskie), zastali na miejscu wywrócony do góry kołami ciągnik z wozem, oraz dwóch kompletnie pijanych mężczyzn.



Zdarzenie miało miejsce w Piotrawinie, w gminie Łaziska na Lubelszczyźnie. Z telefonicznego zgłoszenia wynikało, iż w wyniku kolizji kierowca został przygnieciony przez przewrócony ciągnik rolniczy. Policjanci owszem - zastali wywrócony ciągnik, lecz żadnego poszkodowanego nie było.

Obok stało jednak dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 35 i 30 lat. Badanie alkomatem wykazało u starszego z nich 3 promile alkoholu, natomiast u młodszego ponad 4 promile alkoholu w organizmie.
Mężczyźni nie byli w stanie wyjaśnić, jak doszło do kolizji.

Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania ciągnikiem i żaden nie posiadał uprawnień do kierowania takim pojazdem. W dodatku 35-latek ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Okazało się również, że ciągnik nie był dopuszczony do ruchu.

Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, w nadziei że po wytrzeźwieniu wróci im pamięć. Dochodzenie ma wyjaśnić, który z nich siedział za kierownicą traktora. Zgodnie z kodeksem karnym sprawcy kolizji grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (16)

  • Tomasz 2018-10-14 13:09:04
    Powinno sie zabierać niektórym prawo do spożywania alkaholu. Każdy inaczej reaguje na alkohol niektórzy robia sie otwarci i wylewni inni agresywni albo poprostu idioceją i wyłączają logiczne myślenie i nie ważne czy to tolnik czy prezes banku.
  • ALKAPONE 2018-10-13 12:44:24
    A kto widział że jechali traktorem ???????????? popili i wywrócili do góry kołami żeby nikt nie (...) !!
    • beny 2018-10-13 12:49:56
      Pewnie ciągnik sam się przewrócił. Rolaski piją bez umiaru bo za dużo dopłat dostają.
      • Anna 2018-10-13 18:16:02
        Jak to fajnie się pisze o kimś, napisz o sobie bardzo chętnie poczytam, a może zostań rolnikiem, i wtedy ktoś podobnie myślący napisze, że rolas jak to okresliles pije aa dopłaty, ot najlepiej wszystkich do jednego worka,
      • Beny 2018-10-13 19:33:05
        Ale dużo ostatnio rolnicy piją. A jeszcze teraz suszowe i zaliczki dopłaty to dopiero się zacznie.
  • RRo 2018-10-13 00:12:44
    D Pana redaktora Grzegorza Tomczyka.
    Z całym szacunkiem, tytuł to konsekwencja poprzednich pana wypowiedzi.
    dziękuję i pozdrawiam
  • RRo 2018-10-13 00:05:25
    Być pijanym nie jest penalizowane. Oni byli tylko pijani, a to im wolno.
    A traktor sam jechał, sam się przewrócił, i sam jest sobie ten traktor winny. Taki trzeźwy samo-przewracający się traktor.
    Traktorze - piłeś - nie jedź !
  • Anna 2018-10-12 21:40:15
    A zakończę w ten sposób, że alkohol podczas picia i nie dodaje ani nie zabiera rozumu, sprawdza czy go wogole masz...
  • Anna 2018-10-12 21:17:28
    I Ty @Edek,jak i @Ben Gold, macie poczucie humoru, jeden twierdzi iż @Rro ustali czy to byli rolnicy a nie biznesmeni, a drugi iż myśliwi, dobrze widzisz to jest piła, czyli..... tak wycinali drzewo w lesie że wysoka cenę teraz zapłacą za tą wycinke, bo sami siebie przy okazji załatwiła, i to są potencjalni wyborcy, koszmar
    • Ben Gold 2018-10-13 06:06:35
      Anno w każdej dziedzinie są pijani. RRo jakoś dziwnie ciągle się tymi rolnikami zajmuje. A niestety pijanych mamy wszędzie od rowera, motocykla, auta i na tirach kończąc więc nie tylko ciągniki. Ostatnio mialem spotkanie z pijanym kierowca tira który jechał cała droga i ledwie uszedłem z życiem. Niech ich wszystkich wyłapują bzw na zawód a nie zajmują się czy z ciągnika może kapka oleju wyciekła.
      • Anna 2018-10-13 07:14:53
        @Ben Gold, tak masz rację, pijanych nie brakuje, a Ty uważaj na siebie, bo wariatów na drogach nie brakuje, a życie mamy tylko jedno, a co do @Rro, to może nic nie napisze, bo znowu mi ktoś zarzuci iż jest ideałem moim, a to jest portal i moje wypowiedzi też nie każdemu się podobają
      • RRo 2018-10-13 22:22:11
        zajmuje się pijanymi i nieodpowiedzialnymi rolnikami, tak jak rolnicy zajmują się nieodpowiedzialnymi myśliwymi. Wszystkich do jednego worka.
  • edek 2018-10-12 20:52:51
    Teraz jeszcze Rro musi ustalić czy to byli pijani rolnicy bo tego nie podali. Według Rro na pewno rolnicy bo przecież nie jacyś biznesmeni poruszają się takim wozem.
    • Ben Gold 2018-10-12 20:59:14
      Na wozie wygląda jak by piła była. Ale po ubiorze tych dwóch to mogą być myśliwi którzy podążają po 650+ a popili z radości na myśl ile zarobią. Wóz idealny do przewozu dzika.
  • Anna 2018-10-12 20:37:55
    W artykule pisze iż jeden z nich już miał zakaz kierowania pojazdami, ciągnik nie dopuszczony do poruszania się po drodze publicznej, oba jakby pół beczki wypali, i zagrali iż nic nie pamiętają,
  • Ben Gold 2018-10-12 20:07:13
    Jeśli film im się urwał i nic nie pamiętają to jak wytrzezwieją maja sobie coś przypomnieć? Nawet nie pamiętają który kierował. Dziwna sprawa.