Ważnym punktem wydarzenia była prezentacja poletek z najważniejszymi odmianami kukurydzy Partnerów Handlowych firmy Sobianek. Zaprezentowane zostały te odmiany, które bardzo dobrze sprawują się w naszym rejonie oraz cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów firmy Sobianek.

Następne firma Asprim zaprezentowała najnowszy sprzęt do koszenia kukurydzy – CASE IH 9240 z 12-rzędową przystawką. Zebrani na polu goście mogli w dalszej części wydarzenia obserwować pokaz koszenia kukurydzy w/w sprzętem, który zrobił ogromne wrażenie na wszystkich widzach.

W kolejnej części eventu nastąpiła prezentacja Partnerów Handlowych firmy Sobianek. Nie mogło też zabraknąć najnowszej prezentacji firmy Sobianek, w której zostały zaprezentowane informacje o samej firmie, jej rozwoju, aktualnych działaniach. Głównym punktem prezentacji były wystąpienia przedstawicieli firmy Sobianek, których tematem była aktualna oferta handlowa nawozów, materiału siewnego i środków ochrony roślin. Goście wydarzenia mogli także dowiedzieć się o bieżących działaniach w ramach Akademii Rozwoju Sobianek oraz Demo Farmy Sobianek.

Ponadto zaproszeni Goście mogli bezpośrednio porozmawiać z wszystkimi Partnerami Handlowymi, z którymi przedsiębiorstwo Sobianek współpracuje od wielu lat.

Galerię zdjęć oraz wideo z tego wydarzenia można zobaczyć na www.sobianek.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!