PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Forum.farmer.pl chwilowo zamknięte - przerwa techniczna

Forum.farmer.pl chwilowo zamknięte - przerwa techniczna Przerwa techniczna na forum.farmer.pl

Autor: farmer.pl

Dodano: 09-02-2017 11:21

Wszystkich użytkowników forum "Farmera" uspokajamy - forum jest chwilowo niedostępne, jednak wynika to z jego aktualizacji i przygotowania nowej, lepszej wersji.



Użytkowników forum.farmer.pl przepraszamy za niedogodności. Już wkrótce nasze forum w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2017)

  • ikcomas 2018-04-16 08:44:14
    Jednak czytasz ;-) Tak, 2 razy będę dawał po 5 litrów razem z T1 i T2. Ten improver to dla mnie nowość, nie było mi komu doradzić dopiero w procamie się o tym dowiedziałem. Nie wziąłem, ale podobno mają gościa, który robił testy i jak dawał na flagowy to MTZ mu wzrosła. W sobotę zakopałem się po osie jak siałem, a 200 metrów dalej skała, jeszcze awaria mnie dopadła, noż w mordę.
    P.S. Nie zmieniaj już nicków bo i tak wiadomo kto pisze.
  • 2xDelta 2018-04-14 21:30:19
    + Improver
  • ikcomas 2018-04-13 11:09:54
    jaki bormax tfu, oczywiście Tecnokel Amino B
  • ikcomas 2018-04-13 10:15:36
    Hmmm skoro taką podjęłaś decyzję to ok ale brakuje mi Ciebie, Twoich rad i wiedzy. Mam nadzieję, że chociaż czytasz. Miałem dziś jechać z zupą na rzepak tecnophyt toprex fury pyrinex oromax i bormax ale teraz u mnie wieje. Jak się nie uspokoi to jadę do Sokołowa po Deltę. Rosahumusu nigdzie nie ma, zamówiłem dzisiaj dopiero, będę dawał razem z RSM
  • Marecki 2018-03-22 16:16:45
    Może z tęsknoty za wiosną...
  • ikcomas 2018-03-22 12:13:13
    Dobra, żarty się kończą. Dlaczego nasza piękna Pani nie pisze?
  • Marecki 2018-03-16 21:41:10
    Musi tak wiać?!?!?!!!!!! Kilka drzew już leży, a wiatr ma być bez zmian całą noc i jutro. Widocznie w sierpniu za mało położyło.
  • ikcomas 2018-03-15 20:34:06
    @ar ja skazał Tiebia szto Ty do mienia pa giermańsku nie gawari, ja nie panimaju eta jazyk. Eta giermańska swołocz mienia zlasci. Bljadź tfu