PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Jubileuszowy konkurs Concordii rozstrzygnięty!

Jubileuszowy konkurs Concordii rozstrzygnięty! Zwycięskie prace w konkursie "Moje gospodarstwo wczoraj i dziś"

Autor: farmer.pl

Dodano: 07-11-2017 12:47

Tagi:

Z okazji Jubileuszu 20-lecia istnienia firma Concordia zorganizowała konkurs pod hasłem: MOJE GOSPODARSTWO 20 LAT TEMU I DZIŚ. W ten symboliczny sposób poznański ubezpieczyciel chciał podziękować rolnikom za wspólne lata tworzenia historii polskiego rolnictwa.Osoby, które wzięły udział w konkursie proszone były o przesłanie zgłoszenia w postaci dwóch fotografii obrazujących, jak wyglądało gospodarstwo w 1997 roki i 20 lat później. Nadeszło wiele interesujących zdjęć, które pokazują, jak wieki postęp dokonał się przez dwie dekady w branży rolnej, codziennym życiu rolników, a nawet w krajobrazie wiejskim.

– Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu jubileuszowego za zaangażowanie i przesłane prace. Na ręce laureatów natomiast składamy serdeczne gratulacje i przesyłamy nagrody rzeczowe w postaci tabletów Lenovo – powiedział Andrzej Janc – Dyrektor Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordii Ubezpieczenia. I dodał – Cieszę się, że przez minione 20 lat mogliśmy być blisko rolników, otaczać ich ochroną ubezpieczeniową i obserwować dynamiczną przemianę, jaką przeszły ich gospodarstwa. Dziękujemy za możliwość współtworzenia dwóch dekad polskiego rolnictwa.

Poniżej prezentujemy laureatów konkursu i ich zwycięskie zdjęcia:

Nicol Kałuża

Krystyna Rapta Przytocko

Marcin Lewandowski

Troje zwycięzców otrzymało nagrody w postaci tabletów Huawei MediaPad T3, a ich prace zostaną zaprezentowane m.in. na wystawie, która towarzyszyć będzie tegorocznej edycji konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!