PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Kombajn przygniótł pijanego kombajnistę

Kombajn przygniótł pijanego kombajnistę Operator kombajnu pracował pod wpływem alkoholu. foto: Policja

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 31-07-2018 16:11

Tagi:

Kombajnista zamierzał wjechać na wzniesienie, ale stracił panowanie nad maszyną. Pojazd wywrócił się do góry kołami, przygniatając operatora.



Do wypadku tego doszło wczoraj, w trakcie żniw w jednym z gospodarstw w gminie Krasnystaw (woj. lubelskie). Z informacji podawanych przez policję wynika, iż kierujący kombajnem zbożowym 45-latek, miał zebrać zboże na zlecenie miejscowego gospodarza. To właśnie właściciel pola wyciągnął kombajnistę spod żniwiarki, gdy jego nogi przygniotła kabina wywróconego pojazdu.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami stóp został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość dwie godziny po zdarzeniu. Wtedy to alkomat wykazał, iż miał w swoim organizmie prawie 0,4 promila alkoholu. Obecnie życiu kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (28)

  • ekojajo 2018-08-03 08:54:40
    Kosiłem kiedyś w upał kosiarka bijakową ugór 12 ha o wymiarach 1 kilometr na 120 metrów.Kupiłem zgrzewkę piwa 24 szt po 0,5 litra.Włożyłem do rowu na końcu pola do wody.Po przejechaniu pola wzdłuż 1 km i powrót 1km co zajęło mi ok pół godziny w obie strony wypijałem piwo.Po 12 godzinach pracy skosiłem całe pole,wypiłem wszystkie 24 piwa i wróciłem trzeźwy do domu ciągnikiem ( tylko przeleciałem na druga stronę polnej drogi do zabudowań ! ) Był upał ok 30 stopni,ciągnik 60-tka bez klimy .Duża potliwość organizmu !!
  • Obywatel 2018-08-02 10:12:54
    0,4 promila po 2h i 1h czasu gdy był przygnieciony. Jak zasiadał miał 0,7 -0-8 czyli był pijany.
  • Huj 2018-08-02 02:33:51
    Jjjj
  • Grek 2018-08-02 02:32:35
    Ludzie otwórzcie oczy !!! Te (...) portale plotkarskie tylko szukają tanieiej sensacji .Śladowe ilości alkoholu a te (...) piszą pijany .(...) (...) pisząc takie artykuły sami jesteście pijani paru piwach :-) A kto się upija po paru piwach to tylko dzieci i młodzież ...Ja raz wypiłem 0.8 l wódki i parę piw i ważę 65 kg i wracam prosto rowerem ...
  • rolnik rencista 2018-08-01 19:13:44
    Redaktorku niedouczony - gdzie Ty widzisz kabinę przy tym przewróconym kombajnie? Może to Ty byłeś nachlany i widziałeś to czego nie ma.
  • paulina 2018-08-01 16:20:10
    pijanego????? hieny dziennikarskie sprawdźcie se czy 0.4 to stan upojenia czy może tylko stan pod wpływem. 0.4 to pół piwa może jedno góra. śmieszne to wyolbrzymianie.
    • Mirek 2018-08-01 17:13:32
      Dwie godziny po. Wypadku. Godzine jeszcze leżał przygnieciony.
    • Rolnik 2018-08-01 21:15:33
      To on to piwo wypił po wypadku przed samym badaniem?
      Gdyby wypił tylko jedno piwko i to przed samym wypadkiem to po dwóch godzinach nie miałby nic albo i śladowe ilości.
      Z tego co kojarzę to po jednym piwku można jechać tak po 3h , wtedy nie powinno nic już być, a jeśli to poniżej 0.2
    • Rolnik 2018-08-01 21:17:43
      I 0.4 po pół piwa to możesz mieć ty, kobieta ważąca 50kg a nie dorosły chłop