Redakcja miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Z Farmerem jestem bohaterem” zorganizowanym z okazji 85-lecia naszej gazety. 

„Farmer” to spora dawka najświeższych wiadomości oraz cennych porad rolniczych, dlatego czekamy na zdjęcia przedstawiające, jak „Farmer” pomaga w Państwa codziennej pracy w gospodarstwie.

Zachęcamy do uwiecznienia wspaniałych plonów, pięknego gospodarstwa czy Państwa przy pracy. Przy czym interpretacja hasła "Z FARMEREM jestem bohaterem” dowolna:) Liczymy na Państwa inwencję twórczą! 

Zdjęcia należy przesłać do 30.09. 2016 r. na adres e-mail:  konkurs.foto@farmer.pl lub na adres redakcji: Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa. Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia:

·      minimalna wielkość pliku 1 MB

·      format pliku: .jpg

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na łamach jubileuszowego wydania miesięcznika "Farmer", w portalu farmer.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

Nagrody

Nagrodą za zajęcie I, II oraz III miejsca będzie tablet Samsung Galaxy Tab E 9,6" Wifi 8GB.

Po zakończeniu przyjmowania zdjęć konkursowych zamieścimy je na naszym profilu na Facebooku – autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej „lajków” również otrzyma tablet.

Do wygrania także: dresy, kurtki, polary koszulki, torby na laptop i wiele innych nagród niespodzianek!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 550 69 04 lub poprzez email na adres: konkurs.foto@farmer.pl

Szczegóły konkursu w regulaminie do pobrania powyżej.

Partnerzy konkursu: