PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Marek Deutsch zastępcą prezesa ARiMR

Marek Deutsch zastępcą prezesa ARiMR Fot. ARiMR

Autor: farmer.pl

Dodano: 09-11-2017 12:35

Tagi:

3 listopada 2017 r. Marek Deutsch został powołany na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Będzie odpowiadał za Departament Informatyki - podaje ARiMR.



Marek Deutsch jest menedżerem z wieloletnim stażem w kierowaniu działami zajmującymi się rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z tą tematyką, początkowo jako wykładowca na uczelni, a potem jako menedżer IT w dużych instytucjach finansowych - Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Centrum Informatyki Grupy PZU, Banku BGŻ.

Jest absolwentem Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, tam też uzyskał stopień doktora i przez wiele lat był wykładowcą. Ukończył studia podyplomowe z zakresu bankowości w Szkole Głównej Handlowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Zyga 2018-02-19 22:13:53
    Dla tych, którzy narzekają, że to szósty wiceprezes ARiMR. Zaznaczam, że dyrektor departamentu to jednak inna funkcja niż wiceprezes. Ten drugi kreuje politykę, podejmuje wiążące decyzje itd bo jest członkiem zarządu. Dyrektor departamentu tylko wykonuje zadania zlecone przez zarząd - dlatego ważnym jest by w zarządzie był choć jeden fachowiec od IT. Akurat Marek Deutsch takim fachowcem jest.
  • Michal 2017-11-11 06:54:44
    Deutsch to po niemiecku Niemiec, Deutschland to Niemcy, wiec powinien mieć na imię Mark Deutsch. Kolejny wiceprezes od zamiany tlenu w dwutlenek węgla. Deutsch uzdrów oprogramowanie w Armir, a rolnicy o Tobie niezapomna, nie bądź CYBER, tylko REAL ;)
  • prowik 2017-11-10 10:31:30
    hahaha, z-ca prezesa który nadzoruje jeden departament!! to może lepiej z niego zrobić dyrektora tego departamentu, będzie taniej
    to się nazywa dobra zmiana
  • Robak czerstwy 2017-11-09 22:47:25
    I co niby będzie lepiej raczej nie .....kasa kasa kasa na górze a pleps niech dalej robi aznponsam gnoj
  • Rr 2017-11-09 19:53:13
    Spoko jeszcze będzie 7,8,9,10,11......
  • ajato 2017-11-09 18:59:20
    Czy Marek (volks)Deutsch naprawi ARIMR? Nie. Agencje może jedynie naprawić jej likwidacja i ucieczka z łuni €wrowejkiej...
  • erste 2017-11-09 18:55:56
    Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz!
  • roch 2017-11-09 18:54:52
    O ile mnie pamiec nie myli to juz SZÓSTY wiceprezes w ARIMR. Moze szanowna redakcja zapyta sie co takiego sie dzieje w ARIMR ze potrzeba az tylu wiceprezesow. Doplaty plyna raczej metnym strumieniem, u mnie na razie ich brak, a system praktycznie nie dziala -
    opinia pracownikow z biur powiatowych.
  • Wenio 2017-11-09 17:45:32
    To ja od siebie dodam że to jest ten pan o którym w środę pisała Wyborcza, że za jedno zlecenie dostał od ZUS 80000 zł. Poza tym był ostatnio dyrektorem departamentu w Centrali ZUS. Widać to dla niego za mało.
  • ekojajo 2017-11-09 12:46:59
    Wszystko będzie dobrze.Sukces goni sukces.Cięciwa dobrobytu napięta jest do granic wytrzymałości,aby wystrzelić strumieniem unijnych funduszy.Szósty prezes to zapewne zapewni !
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.92.163.105