PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Marek Zagórski dołączył do grona prelegentów EKG

Marek Zagórski dołączył do grona prelegentów EKG

Europejski Kongres Gospodarczy (EKG) już w połowie maja, a jednym z prelegentów będzie Prezes Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, Marek Zagórski.14 maja rozpocznie się IV Europejski Kongres Gospodarczy. Podczas sesji poruszających zagadnienia związane z rynkiem spożywczym i handlem wezmą udział przedstawiciele świata biznesu, polityki i ekonomii. Swoim doświadczeniem podzieli się również prezes EFRWP.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress) jest największą biznesową imprezą Europy Środkowej, organizowaną od czterech lat w Katowicach. W tym roku, w dniach 14-16 maja, specjaliści z całej Europy wezmą udział w licznych sesjach tematycznych, dotyczących rynku spożywczego i handlu.

Nie zabraknie także dyskusji dedykowanych zróżnicowanemu rolnictwu w Unii Europejskiej oraz konkurencyjności europejskiej produkcji nawozowej.  

Motywem wiodącym wszelkich dyskusji będzie potrzeba innowacyjności i zmian rynku. Eksperci branży rolniczej, w tym prezes EFRWP Marek Zagórski, poruszą zagadnienia produktywności rolnictwa, przemysłu nawozowego oraz bezpieczeństwa i jakości żywności. Wnioski profesjonalistów pozwolą na stworzenie długookresowych prognoz związanych ze światowym rynkiem żywności.  

- Rola polskiej wsi we współtworzeniu europejskiej polityki rolno-żywnościowej jest niezwykle istotna. Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej nie mogło zabraknąć w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest Europejski Kongres Gospodarczy. Mam nadzieję, że uda nam się wypracować konstruktywne wnioski – mówi Marek Zagórski, Prezes EFRWP. Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • ukasz 2012-05-11 14:55:17
  pojedzą popiją kilka dziwek przelecą na koszt podatnika i wrócą a jak ich zapytasz co zdziałali to powiedza za potrzeba czasu na pierwsze efekty i nie zmieni sie nic dalej trzeba bedzie zyc
 • ukasz 2012-05-10 14:38:23
  ilu jeszcze prelegentów i prezesów wies musi stale utrzymywać a jakie z tego korzysci konkretnie bedą to nikt nigdy nie zobaczy to jest tak samo jak było spotkanie na temat głodu w afryce a prelegenci sie obiadali przepiórkami w cieście i debatowali jak dzieci z głodu umieraja to jest dopiero polityka mam nadzieje ze bóg istnieje i was za to rozliczy bo na ziemi raczej wam nikt nic nie zrobi
 • nedpolams@op.pl 2012-05-10 13:10:31
  Panie Prezesie po powrocie prosze opisać na forum jakie cele zostały osiągniete , i jakie są konkretne korzyści jak Pan mówi polskiej wsi a raczej sieci handlowych.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.97.221
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!