PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Minister Kalemba podał się do dymisji

Minister Kalemba podał się do dymisji

Minister Stanisław Kalemba złożył wniosek o dymisję.



- Chciałem poinformować o złożeniu rezygnacji z funkcji ministra rolnictwa - poinformował na konferencji prasowej Stanisław Kalemba.

Powodem jest sytuacja związana z ASF. 

Jak donosi PAP, Kalemba poinformował, że powodem jego rezygnacji jest "brak realizacji przyjętych ustaleń na Radzie Ministrów w dniu 25 lutego", czyli działań dotyczących zwalczania skutków wystąpienia z Polsce afrykańskiego pomoru świń u dzików.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (42)

  • ROLNIK 2014-03-14 09:29:23
    powrot Sawickiego to ostateczny kres ELEWARR oj beda nasepne tasmy co ten TUSK wyprawia by tylko rzadzic z ludzi skompromitowanych robi bohaterow my nie UKRAINA
  • andrzej 2014-03-14 09:21:08
    A czego się było spodziewać po ministrze Kalembie? Przecież dzisiejszy PSL to dawny ZSL.
    A Kolega Kalemba to w prostej linii ZSL-owiec,który nigdy nie potrafił postawić na swoim.
    Kiedyś służył swoim panom z PZPR za garść srebrników.
    I dzisiaj nie będzie inny ,chociaż panowie mu się zmienili.
    A rolnictwo to ten pan ma w głębokim poważaniu.
    Szkoda tylko,że tak póżno odchodzi........
  • rolnik wyborca 2014-03-14 05:29:21
    PSL to skończona i za te ich walenie w gumy nie wolno na nich głosować. Panie Piechociński już nic nie pomoże. Nie pomoże puder z róż gdy PSL trupem śmierdzi już!!!!!!!! Pora na wieńce dla PSL
  • rolnik 2014-03-14 05:25:37
    Kalemba ignorowałeś rolników na każdym kroku. Weź ze sobą z ARIMR Wrocław jeszcze koleżkę Huka i Sochę. Oni juz dawno powinni być stamtąd wywaleni na zbity ryj!!!!!!! Kryłeś ich numery. Do tych dwóch asów też się dobierzemy i polecą!!!!!! Ciekawe kto tylko zapłaci odszkodowania za ich machloje rolnikom!!!!!!!! To dopiero będą jaja!!!!!! Ale może za narażenie świadome Skarbu Państwa w końcu posypią się wyroki i dziadek Huk zapłaci za wszystko
  • Andrzejowy 2014-03-14 01:04:04
    Popieram PSL, ale zamiast Kalemby powinien być Sawicki, Maliszewski lun Borkowski.
  • Mąż Miastowej 2014-03-13 21:41:43
    ... i jego złotoustych wystąpień
    Niech mówią: głupi o mnie,
    A mnie jest żal ...
  • Rolnik 2014-03-13 21:35:49
    A mnie jest szkoda Stacha...
  • lo248 2014-03-13 20:58:59
    Jak PSL nie wejdzie do parlamentu to: afrykański pomór świń się ulotni, dopłaty się zwiększą , podatek rolny zmaleje, nawozy będą tanie , świnie będą kosztować co najmniej 7zł/kg, handlowcy będą nas błagać o pszenicę poniżej 2tys./t , pracownicy ARiMR będą darmowo wypełniać nam wnioski o dopłaty itd. ALE NAJWAŻNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM BĘDZIE TO ,ŻE LUDZIE Z PSL-U STRACĄ SWOJE " STOŁKI". TAK TRZYMAĆ KOLEDZY ROLNICY,TAK TRZYMAĆ.
  • witek 2014-03-13 20:35:44
    Wreszcie odszedł największy szkodnik polskiego rolnictwa.Idąc do wyborów pamiętajcie rolnicy o wyeliminowaniu największej "szarańcy" tj. PSL.
  • urzędnik 2014-03-13 20:34:28
    Wszystko tylko nie psl. Moim zdaniem to partyjka, która zrobiła najwięcej złego w polskim rolnictwie. Tam liczy się tylko dobro swoich (rodzina, koledzy po partii), ludzi uczciwych i kompetentnych nie dopuszcza się do głosu albo robi się z nich idiotów....