PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Mocny akcent na zakończenie cyklu konferencji. Wysoka frekwencja rolników w Lublinie [zdjęcia]

Tegoroczny zimowo-wiosenny cykl spotkań "Przez innowacyjność do sukcesu" kończymy w Lublinie. Do pałacu Akropol przybyło już 200 rolników. A trwa dopiero pierwsza część zaplanowanych na ten dzień wykładów.Ostania konferencja z cyklu "Przez innowacyjność do sukcesu" w Lublinie przyciągnęła tłumy rolników. Sala pęka w szwach, co oczywiście bardzo nas cieszy. To już VI edycja naszych regionalnych konferencji - przybyli nasi "starzy znajomi", ale i duża część "nowych twarzy". Jest to dowód na to, że spotkania organizowane przez nas stały się ważnym punktem w Państwa kalendarzu. 

Mimo że kończymy cykl spotkań regionalnych, już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne konferencje "Farmera",  skierowane przede wszystkim do producentów mleka, wołowiny i wieprzowiny: 

7 marca w Piątnicy III edycja konferencji Nowoczesna produkcja mleka

9 marca 2017 r. we Włoszakowicach (k. Leszna) Nowoczesna produkcja - świnie

Udział we wszystkich organizowanych przez nas konferencjach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na wybrana konferencję. Szczegóły TUTAJ.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (4)

 • wk 2017-02-15 10:53:56
  tytuł jak w tabloidzie,gdzie ten MOCNY akcent,droga redakcjo nie zniżaj się do takiego poziomy
 • esat 2017-02-15 09:41:38
  słabe te konferencje nikogo z UP nie było o agrotechnice wiosennej wiec poziom mizerny same reklamówki kupowac i kupowac...
 • Młody 2017-02-15 09:04:18
  Podczas wystąpienia jeden z prelegentów wspomniał, że prezentacje wyświetlane podczas konferencji będą dostępne na stronie, gdzie można je znaleźć?
 • Mistrz 2017-02-14 20:26:18
  Pamiętajcie Rolnicy słowa działacza PSL-u, którym wtórowała Platforma zakłamanych liberałów, nie dajcie sobie wmówić że Demokracja jest łamana, bo dopiero wtedy będziecie robieni na szaro:)
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!