PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Mojzesowicz: Sawicki powinien podać się do dymisji

Autor: farmer.pl/MP

Dodano: 28-03-2012 15:20

Tagi:

Rząd ucieka od problemu, Sawicki powinien podać się do dymisji – uważają rolnicy protestujący w Bydgoszczy.



- Jak dzieci we mgle - tak Wojciech Mojzesowicz skomentował fakt, że na wczorajszym posiedzeniu rząd nie zajął się sprawą pomocy dla rolnictwa. - Na 40 proc. obszaru kraju wymarzło 80 proc. zasiewów, ludzie czekają chociaż na mały sygnał pomocy, a tu się okazuje, że nie ma ministra finansów i sprawa spada z obrad rządu?

Zdaniem Mojzesowicza, to uciekanie od problemu.

- Nie potrafię dobrać słów - mówi. - To katastrofa. W Polsce nie ma rządu. Minister Sawicki jedzie teraz na targi? W takiej sytuacji takim ludziom powinien grozić Trybunał Stanu.

Zdaniem Mojzesowicza Sawicki powinien podać się do dymisji.

- Sawicki mówi, że ja robię politykę? Tak, będę robił wszystko, aby ustąpił, i aby on i jego stronnictwo nigdy nie wróciło do władzy.

Protestujący z Bydgoszczy mają zamiar wziąć udział w obradach sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, która odbędzie się w piątek i będzie poświęcona aktualnej sytuacji w rolnictwie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • cukrownik 2012-03-29 23:05:11
    Pan Mojzesowicz zapoczątkował upadek cukrownictwa na wschodzie , to gracz polityczny
  • Rolnik z Wielowiczka 2012-03-29 22:16:42
    xyz ty się pochwal co zrobiłeś dla rolnictwa a co do strajku to w 100% słuszny i dla mnie nie istotne kto stoi na czele bo sytuacja jest naprawdę tragiczna
  • Jaś 2012-03-29 09:12:30
    Ludzie, wy nie patrzcie KTO, tylko CO - "po owocach ich poznacie", powiedziane jest. Jak wam dobrze, to wspominajcie partie Mojzesowicza. (Rzeczywiście, każdą spaskudził.) Jak chcecie zmian, to o nie walczcie, ot co.
  • jarki 2012-03-29 07:26:33
    że nieudacznik to się zgodzę ale byli DUŻO gorsi
    rzecz w tym że protesty pod byłby bardziej wiarygodne dla zwykłego obywatela gdyby odbywały się bez mojzesowicza bo ten człowiek jest niewiarygodny świadczy o tym jego przeszłość
    już w roku 1989 byłem na spotkaniu z nim w mojej gminie i wydawał mi się niewiarygodny
  • ROLNIK 2012-03-28 21:45:58
    CO BY NIE, MÓWIC O MOJZESOWICZU TO SAWICKI DAJE CIAŁA ZRESZTA NIE OD DZISIAJ WPROWADZA NA POLSKA WIEŚ CHŁOPA PAŃSZCZYŹNIANEGO. PRZYMUSZA DO WYKUPU GOSPODARSRSTW TYCH CO SA ZADŁUŻENI W KREDYTACH JAK NIE MOGĄ WYKUPIC TO ANR SPRZEDAJE DZIERŻAWE RAZEM Z DZIERŻAWCĄ "KOMBINATOROM" TO NAJWIĘKSZY NIEUDACZNIK ZE WSZYSTKICH MINISTRÓW ROLNICTWA RP. SPRZEDAJE ROLNICTWO PO KAWAŁKU NA MODŁĘ PO. PSEUDO ROLNIK NA KILKU h
  • jarki 2012-03-28 19:50:56
    był we wszystkich możliwych partiach-układach: Solidarność,ZSL-PSL,Samoobrona,Polski Blok Ludowy,PiS,PJN
    ministrem rolnictwa, przewodniczącym komisji rolnictwa a nawet wymyślono mu stanowisko sekretarza stanu odpowiedzialnego za ROLNICTWO
    ukarany przez komisję etyki poselskiej za ''aferę taśmową''

    tu ma akurat sporo racji tylko kto ufa takiemu człowiekowi
  • xyz 2012-03-28 16:22:56
    A co Pan Mojzesowicz zrobił dla polskiej wsi??
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.105.205