PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Na stacjach PKN Orlen regionalne produkty - np. miody

Na stacjach PKN Orlen regionalne produkty - np. miody Projekt "Spiżarnia Regionów" będzie realizowany przez płocki koncern we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Rynku Rolnego. Fot. Tupungato/Shutterstock

PKN Orlen, w ramach pilotażowego projektu "Spiżarnia Regionów", wprowadzi do sprzedaży na swych stacjach paliw kilkadziesiąt produktów wytwarzanych przez lokalnych producentów, w tym soki i napoje z polskich owoców oraz miody, ciastka i przekąski.Jak poinformował we wtorek PKN Orlen, produkty wywodzące się z różnych regionów Polski dostępne będą na stacjach paliw w czterech województwach: małopolskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i pomorskim.

Projekt "Spiżarnia Regionów" będzie realizowany przez płocki koncern we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Rynku Rolnego.

PKN Orlen zapowiedział, iż w ramach projektu w ofercie znajdzie się "łącznie kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych". - Produkty pochodzące od regionalnych polskich producentów to naturalny kierunek rozwoju naszej oferty - powiedział członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży Zbigniew Leszczyński, cytowany w komunikacie spółki.

- Projekt "Spiżarnia Regionów" jest też doskonałą platformą promocji dla polskich produktów regionalnych, z których jesteśmy znani i możemy być dumni - ocenił Leszczyński.

PKN Orlen podkreślił, że produkty, które wejdą do oferty, "mają korzenie regionalne, zostały w pełni wytworzone w Polsce, przez producentów reprezentujących rodzimy kapitał".

PKN Orlen to największy podmiot branży rafineryjno-petrochemicznej w Polsce i jeden z największych tego typu w Europie. W kraju płocki koncern posiada sieć 1200 swych stacji paliw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

 • nika 2017-09-12 18:04:54
  ORLEN - kupisz tam wszystko oprócz paliwa ;)
  Ostatnio zaobserwowałem jedną rzecz tankując na dwóch różnych stacjach orlen - głównym ich przychodem jest chyba kasa z żarcia, kolejki do dystrybutorów bo przecież też sprzedają żarcie i stoisz i czekasz aż tamten co zatankował weźmie żarcie i zeżre lub z łaski swojej przeparkuje kawałek aby ten stojący z tyłu mógł zatankować. Na innych stacjach (tu akurat shell bo najczęściej tam tankuję, ew. lotos, moya) kolejek nie ma ale też i jakoś żarcia dużo nie sprzedają.
 • Mi 2017-09-12 17:46:34
  Super, kiedy w mazowieckim
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!