PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Olejniczak: Kampania Sawickiego za unijne pieniądze

Olejniczak: Kampania Sawickiego za unijne pieniądze

Autor: farmer.pl/MP

Dodano: 20-09-2011 13:20

Tagi:

Europoseł Wojciech Olejniczak na swoim blogu zarzuca PSL-owi prowadzenie kampanii wyborczej za unijne pieniądze.„Tysiące traktorów, tysiące nowych miejsc pracy, uśmiechnięte dzieci, zadbane zwierzęta hodowlane. A na zakończenie minister Sawicki informujący, że Polska dobrze wykorzystuje programy unijne dla rolnictwa i obszarów wiejskich. Wzorowa reklamówka wyborcza PSL-u.

Czekam na zieloną koniczynkę i tajemnicze oblicze prezesa Pawlaka. Zamiast nich widzę jednak logo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i flagę Unii Europejskiej” – napisał na swoim blogu Wojciech Olejniczak. Zdaniem europosła to kampania wyborcza robiona za pieniądze Unii i pod przykrywką promocji funduszy unijnych, a „To rzecz niedopuszczalna.”

Olejniczak zarzuca PSL-owi „Jechanie po bandzie”: „Nie odbieram PSL-owi prawa do prowadzenia kampanii. Niech robi ją, byle za swoje. I niech nie upartyjnia funduszy unijnych. One nie są ani własnością, ani nawet zasługą PSL-u. Są dobrem wszystkich rolników i mieszkańców wsi. Ludzie na wsi nie dadzą się nabrać na takie sztuczki. Niezaspokojone potrzeby są tak duże, że szkoda marnować pieniądze na telewizyjne spoty.”

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.162.227.37
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!