„Tysiące traktorów, tysiące nowych miejsc pracy, uśmiechnięte dzieci, zadbane zwierzęta hodowlane. A na zakończenie minister Sawicki informujący, że Polska dobrze wykorzystuje programy unijne dla rolnictwa i obszarów wiejskich. Wzorowa reklamówka wyborcza PSL-u.

Czekam na zieloną koniczynkę i tajemnicze oblicze prezesa Pawlaka. Zamiast nich widzę jednak logo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i flagę Unii Europejskiej” – napisał na swoim blogu Wojciech Olejniczak. Zdaniem europosła to kampania wyborcza robiona za pieniądze Unii i pod przykrywką promocji funduszy unijnych, a „To rzecz niedopuszczalna.”

Olejniczak zarzuca PSL-owi „Jechanie po bandzie”: „Nie odbieram PSL-owi prawa do prowadzenia kampanii. Niech robi ją, byle za swoje. I niech nie upartyjnia funduszy unijnych. One nie są ani własnością, ani nawet zasługą PSL-u. Są dobrem wszystkich rolników i mieszkańców wsi. Ludzie na wsi nie dadzą się nabrać na takie sztuczki. Niezaspokojone potrzeby są tak duże, że szkoda marnować pieniądze na telewizyjne spoty.”

Podobał się artykuł? Podziel się!