PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Pijany kierował ciągnikiem z dwiema przyczepami

Pijany kierował ciągnikiem z dwiema przyczepami Do zatrzymania "rekordzisty" doszło pod Opolem Lubelskim foto: Policja

Prawie 4 promile alkoholu miał w organizmie kierowca ciągnika, zatrzymany przez policjantów pod Opolem Lubelskim (woj. lubelskie).



Zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszy 34-letni mieszkaniec gminy Łaziska, którego policyjny patrol zatrzyma do kontroli w miejscowości Kępa Gostecka w gminie Łaziska. Do zatrzymania doszło po telefonicznym zgłoszeniu od innego kierowcy, którzy twierdził, że traktorzysta ciągnący dwie przyczepy stwarza na drodze zagrożenie.

Jak się okazało, podejrzenia kierowców były zasadne. 34-letni mężczyzna wydmuchał w alkomat prawie 4 promile alkoholu. Zdumionym policjantom oświadczył, iż dzisiaj alkoholu nie spożywał. Pić miał co nieco poprzedniego dnia, gdy przebierał jabłka.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (13)

  • RRo 2018-10-05 20:21:44
    Ale fajnie!

    Wpis z godziny 19.26.56 nie jest mój.

    Ktoś podszywa się pod RRo, i to bardzo nieudolnie. Ten „podszywasz” nawet nie umie sklecić zdania podrzędnego złożonego. Ale słusznie stwierdził ów „podszywasz”, że trzeba pijanego rolnika przykładnie ukarać. Pozostałe twierdzenia, choć nieudolnie podane, też są prawdziwe, więc mogę sobie pogratulować, że powoli moje ziarno misyjne kiełkuje w narodzie wsi polskiej.

    Ja - ten prawdziwy RRo - dziękuję redaktorowi G. Tomczykowi i redakcji farmera za tytuł: „Pijany kierował ciągnikiem z dwoma przyczepami”.
    Miejscowość Kępa Gostecka to wieś zamieszkała przez 225 osób, więc jest wysoce prawdopodobne, a nawet pewne, że ciągnikiem kierował obywatel z zawodu matematyk uniwersytecki, z drugim fakultetem filozofii klasycznej. Rolnik w Kępie Gosteckiej? Niemożliwe !
    • edek 2018-10-05 20:33:41
      Widocznie ludzie już sobie jaja z Ciebie robią. Tak prześladujesz tych pijanych rolników że śmiem twierdzić że jakiś stary Milicjant z Ciebie.
      • zzz 2018-10-05 20:46:39
        Albo jakiś rolnik mu coś zrobił i ma traumę a to jego jedyna odskocznia. Zostawmy biedaka w spokoju. I tak już się męczy sam ze sobą.
      • RRo 2018-10-05 20:50:52
        Głównym celem jest tępienie pijanych rolników na traktorach.
        I ten cel osiągam. ja nie mam z tym problemu, że się śmieją.
        Ważne, aby zapamiętali - rolniku - piłeś - nie jedź !
    • edek 2018-10-05 21:05:46
      Serio te Twoje ostrzeżenia przyniosły już jakiś efekt? Ktoś z pijących się nawrócił bo piszesz że osiągnąłeś swój cel?
    • Pogromca nierozważnego Myśliwego 2018-10-05 21:18:32
      RRo za dużo drogówki oglądasz. Mam nadzieję że tak jak tępisz skutecznie pijanych rolników takie same dobre wyniki masz z pijanymi kierowcami innych pojazdów które osiągają znacznie większe prędkości niż ciągnik. Wszak nie jesteś hipokrytą aby tępić tylko rolników :))) Ciekawe co powiedz po akcji Znicz jak wielu pijanych będzie jak myślisz? Pewnie ciągnikami pojadą na groby bo na co samochód wyciągać ?????????????
    • agro 2018-10-07 10:24:16
      Nie sądzisz, że dopóki w notce policyjnej nie ma zapisu, że sprawcą był pijany rolnik, to obiektywne i zgodne z prawdą jest napisanie iż sprawcą był pijany kierowca(operator) maszyny rolniczej? Będzie to zgodne z tezą, że nie każdy kierowca (operator) tejże maszyny musi być zarazem rolnikiem.
  • Daniel 2018-10-05 20:07:26
    wariaci są wszędzie
    ja nie mogę sobie wyobrażć jak 4 promile i dał rade na ciągnik się wczłapać musiał już na ciągniku popijać
  • RRo 2018-10-05 19:26:56
    Już jestem i dlaczego nie ma znowu stwierdzenia "Pijany Rolnik"? Trzeba go solidnie ukarać. Myśliwy jak coś zrobi to zabierają mu bron. W tym przypadku trzeba mu zabrać traktor i przyczepy. Chłopy nie pijcie jak jedziecie. My Myśliwi nie pijemy na polowaniu tyle co Wy.
  • Anna 2018-10-05 18:06:42
    Ciekawe gdzie byli domownicy, że w takim stanie pozwolili mu wsiąść za kierownicę, a gdyby kogoś potrącił zabił, zero wyobraźni.
  • C#@12Yt 2018-10-05 17:45:13
    Możecie podać powód dla którego redaktor nie podał zawodu traktorzysty ? Czyżby był rolnikiem ? Zawód pijaka pod ochroną Redakcji ?
    • RRo 2018-10-05 20:23:05
      trzeba było uważać. Redaktor nie zna zawodu traktorzysty.
  • Jańcio 2018-10-05 17:32:28
    Jeszcze Rro wygłosi swój wyrok.