Piątek 21.03.2008

W nocy na wschodzie zachmurzenie umiarkowane i duże i miejscami opady śniegu od zachodu stopniowo zanikające. Na północnym zachodzie i zachodzie wzrost zachmurzenia do dużego aż do wystąpienia opadów śniegu, powoli przechodzących w deszcz ze śniegiem. Temp. min. od -5°C miejscami na wschodzie do 0°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie wzrastający do dość silnego, południowo-zachodni i południowy.

W dzień zachmurzenie duże z przejaśnieniami, tylko na wschodzie początkowo pogodnie. Miejscami opady, na wschodzie śniegu przechodzącego w śnieg z deszczem, na zachodzie i południu deszczu ze śniegiem przechodzącego w deszcz. Temp. maks. od 2°C do 5°C. Wiatr dość silny, porywisty, w porywach do 18-20 m/s, południowy.

Sobota 22.03.2008

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami przede wszystkim na Śląsku i w centrum. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, na północnym zachodzie po południu także śniegu. Temp. min. od -2°C na południowym zachodzie do 1°C na południowym wschodzie. Temp. maks. od 3°C, 4°C na północy do 7°C południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany, w dzień stopniowo słabnący, południowy i południowo-zachodni.

Niedziela 23.03.2008

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, głównie na zachodzie. Miejscami przelotne opady śniegu, a na południowym wschodzie także deszczu ze śniegiem i deszczu. Temp. min. od -3°C do 0°C. Temp. maks. od 0°C w rejonie Zatoki Gdańskiej do 7°C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Poniedziałek 24.03.2008

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami słabe opady śniegu. Chłodniej. Temp. min. od -6°C do -1°C. Temp. maks. od 0°C do 2°C.Wiatr słaby, zmienny.

Więcej informacji na stronie www.pogodynka.pl

Źródło: Biuro Prasowe IMGW

Podobał się artykuł? Podziel się!