Tegoroczna edycja Targów to najprawdopodobniej największa w historii odsłona POLAGRY-PREMIERY, której skalę organizatorzy szacują na 50 000 zwiedzających oraz 360 wystawców reprezentujących ponad 400 marek. Wśród nich znajdą się zarówno branżowi liderzy, jak i lokalni producenci, a wszystkie ich propozycje skierowane są oczywiście do rolników zajmujących się już nie wyłącznie uprawą.

Tegoroczną nowością jest włączenie do ekspozycji maszyn i rozwiązań technologicznych dedykowanych hodowcom. - Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do strefy Innowacje w Hodowli Zwierząt, gdzie na przestrzeni 2 000 mkw. zaprezentowane zostaną trzoda, bydło mięsne i mleczne oraz drób - wyjaśnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. - Ta wyjątkowa ekspozycja będzie wspólnym dziełem Polskiej Federacji Bydła i Producentów Mleka, Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS, Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Krajowej Rady Drobiarstwa, Izby Gospodarczej, Instytutu Zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich - wyjaśnia.

Więcej informacji na temat wydarzeń towarzyszących Targów POLAGRA-PREMIERY znaleźć można na stronie internetowej: www.polagra-premiery.pl oraz profilu facebookowym: www.facebook.com/POLAGRAPREMIERY

Podobał się artykuł? Podziel się!