PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Ponad 150 wystawców na targach Zielone Agro Show

Pokazy maszyn rolniczych, wypasu zwierząt czy pielęgnacji roślin będzie można zobaczyć podczas rozpoczynającej się w sobotę w Kąkolewie (Wielkopolskie) wystawie Polskie Zboża - Zielone Agro Show. Podczas targów swoją ofertę przedstawi 150 wystawców.Na wystawie pokazanych będzie ponad 50 specjalistycznych maszyn, jak kosiarki, opryskiwacze, prasy, owijarki do bel, przyczepy zbierające i sieczkarnie polowe, wiele z nich będzie można obejrzeć na pokazach i porównać ich działanie.

- Wystawa poświęcona jest przede wszystkim pokazom maszyn zielonkowych. Przygotowaliśmy również poletka doświadczalne, na których będzie można zobaczyć różne odmiany traw i zbóż - powiedziała Renata Arkuszewska z organizującej wystawę Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Podobnie jak w latach ubiegłych rolnicy będą mieli okazję zobaczyć, na poletkach pokazowych, nowe odmiany roślin ozimych i jarych, czy zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami związanymi z zastosowaniem nawozów i środków ochrony roślin.

Organizatorzy spodziewają się 30 tys. zwiedzających. Wystawa rozpocznie się w sobotę i potrwa do niedzieli.
Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!