Imprezę rozpoczęto konferencją. Jako pierwszy głos zabrał Dyrektor Regionalny Bogdan Rudziński. Przedstawił wykład na temat historii firmy oraz jej struktury. W dalszej części wykładu omówione zostały plany na przyszłość. Dyrektor regionu przedstawił także wszystkich agronomów nowego oddziału: Janusz Łanczkowskiego, Dariusza Kuleszę, Łukasza Chomańskiego oraz Daniela Matczenię.

Kolejnym prelegentem był Dyrektor Działu Sprzedaży i Agronomi PROCAM dr inż. Dariusz Wyczling, który wyjaśnił na czym polega integrowana ochrona roślin, poruszył tematy związane z nawożeniem zbóż i rzepaku. Przedstawił także skuteczne programy ochrony roślin i momenty, w których należy zastosować ochronę.

Marek Ciećkiewicz poruszył tematy związane z uprawą kukurydzy. Przedstawił wybrane elementy agrotechniki kukurydzy, mające decydujący wpływ na efektywność jej uprawy. Skupił się również na temacie odchwaszczania tej rośliny i momentach, w którym powinno się skutecznie stosować środki ochrony roślin. Ostatnim tematem poruszonym przez wykładającego, był skuteczny dobór odmiany poprzez wykorzystanie jej przydatnych cechy do danego pola, tym samym zaprezentował kolekcję odmian która znajduje się w ofercie firmy PROCAM.

Ostatnim elementem konferencji było uroczyste przecięcie wstęgi, symbolizującej otwarcie oddziału Białystok. Po konferencji goście uczestniczyli w balu.

Podobał się artykuł? Podziel się!